dr n. med. Maciej Świerblewski

Chirurg onkolog

W 2006 mialam raka zoladka i pan doktor mi uratowal zycie..usunal mi zoladek i zylam spokijnie 11 lat..teraz mialam wylew i po wylewie atak padaczki i po badaniu tk glowy wyszlo ze mam zmiany meta w kosciach czaszki..dostalam kolejne badania tk i wyszlo ze liczne zmiany meta w kosciach..przerzuty raka zoladka do kosci..obecnie mam chemioterapie i nie wiem co dalej...czy to napewno rak zoladka?

Mam raka przełyku na wlocie żołądka byłem operowany 2 razy raz wstawiał mi mikroprzetokę i zrobił szramę żeby sobie popatrzeć po tym czasie musiałem dojść do siebie ,żeby zacząć chemio- radio terapię.Początkowo było wszystko ok po ok.pół roku miał mnie zoperować. Tomografia komputerowa pokazała że guz nie zmniejszył się zgłaszałem to parę razy,że mnie to niepokoi ale dla dr.świerblewskiego było ok.Rozciął mi brzuch ok 25-30 cm i zaszył powiedział że mam nacieki na wątrobie i nie może tego guza wyciąć.Po upływie 3 tyg. wyjechałem na leczenie za granicę złapali się za głowę jak można było mnie tak pociąć jeśli jest tomografia i można wszystko tam zobaczyć czy operować czy nie .Powiedzieli że zmarnowałem czas początkowo trzeba było zaraz robić chemię i nie czekać a chemię mi złą dobrali za słabą.Teraz jestem na chemi 2 tura i sam nie wiem jak to się skończy

Wspaniały lekarz-cierpliwy,życzliwy,konkretny,z poczuciem humoru.Szybko podejmuje decyzję.Był ze mną na każdym etapie leczenia.Mimo ogromnej liczby pacjentów zadziwia pamięcią do osób. Dziękuję za troską i uśmiech.

Ktoś już wcześniej napisał, że to lekarz od spraw beznadziejnych. Tych słów się uczepiliśmy przed operacją mamy, operacją z wieloma niewiadomymi, której nikt w Trójmieście, oprócz doktora nie chciał się podjąć. Wszystko poszło dobrze. Doktor jest wielkim specjalistą.

Wybitny specjalista, lekarz z pasją, człowiek zaiste wyjątkowy. Chwała Ci doktorze i wielkie dzięki.

Wciąż poszukujesz "Chirurg onkolog Gdańsk"?

Medgart Centrum Medyczne
Marii Skłodowskiej-Curie 3
80-210 Gdańsk
Alfamed Przychodnia Lekarzy Specjalistów
Warszawska 40A
06-500 Mława