lekarz Maciej Świerkosz

Urolog

lekarz bardzo uwaznie sluchajacy pacjenta oszczedny w slowach nie straszy daje nadzieje potrafi wzbudzic szacunek i zaufanie ja ufam mu na 100 procent jednoczesnie zdaje sobie sprawe ze zawsze jest ryzyko jak w zyciu polecam i zycze obopolnego zrozumienia

Pan Maciej wykonywał mi zabieg chirurgiczny bardzo ważnego dla mężczyzn narządu :) Mimo moich obaw operacja przebiegła pomyślnie, rany się zagoiły, teraz mogę w pełni cieszyć się życiem :)

Byłam u lekarza aby potwierdzić lub wykluczyć kamicę nerkową. Po około 4 minutach doktor wykluczył obecność kamienia twierdząc,że źle mnie zdiagnozowano. Po jakimś czasie "urodziłam" nieistniejącego kamienia ok. 4mm.

Po jakimś czasie "urodziłam" nieistniejącego kamienia ok. 4mm.

bardzo dobry specjalista,miły,uprzejmy.Polecam.

bardzo dobry specjalista,miły,uprzejmy.Polecam.

specjalista bardzo dobry .kompetentny do którego można mieć zafanie

specjalista bardzo dobry .kompetentny do którego można mieć zafanie

Kompetentny lekarz. Potwierdził tylko moje rozpoznanie i pouczył co mam robić. Po szczepieniach skierował na zabieg do szpitala. Zabieg udany - jak na razie mnie nic nie boli, chociaż po przeczytaniu doświadczeń innych osób mających ten sam problem, byłem pełen obaw. Niestety mały minus - przy wypisie ze szpitala nie udzielił mi wystarczających informacji jak mam postępować po zabiegu. Ale na szczęści inni lekarze mi powiedzieli. Mogę polecić tego lekarza.

Nie traktuje pacjenta poważnie. Nic nie tłumaczy, o nic sie nie pyta, tylko zapisuje lekarstwa, jakby czekał tylko na śmierć pacjenta. Wizyta przebiega ekspresowo. Z opinii innych, którzy korzystali z jego usług również wynika, że albo doprowadził do takiego rozwoju choroby, że czaka się tylko na zgon, albo, że jest już późno, ale istnieje cień szansy na wyleczenie gdzie indziej, albo ktoś od razu wyczuł brak kompetencji i poszedł do innego lekarza....

Lekarz jest spoko człowiekiem. w przypadku mojej choroby to widac ,że się czlowiek zna na rzeczy. Tym bardziej ,że ja wcześniej jeździłam do kliniki. Jak pierwszy raz się spotkałam z tym lekarzem to wzrbudził moje zaufanie. Polecam go

jest idiotą i chamem nic nie tłumaczy tylko patrzy na pieniądze materialista

jest idiotą i chamem nic nie tłumaczy tylko patrzy na pieniądze materialista