dr n. med. Maciej Szajner

Radiolog

Panie profesorze z całego serca dziękuję za profesjonalną embolizacje naczyń mózgowych. Jest pan wspaniałym człowiekiem a za razem wielkim specjalistą. Wielka szkoda że nie ma już tak wspaniałego profesora w Gdańsku.

Pragnę podziękować Docentowi Maciejowi Szajner za wieloletnią opiekę nad moją córką. Jest to lekarz o wielkim sercu ,doskonały profesjonalista w wykonywaniu swojego zawodu. Ratuje życie,posiada niezwykłą empatię dla chorych i osób z rodziny.Jest miły,serdeczny,uprzejmy. Opiekuje się moją córką już ponad 15 lat, która Panu zaufała i dzięki panu ma 2-kie synów, czuję się dobrze i choć to nie koniec leczenia,embolizacji,wierzymy,że jeszcze dzięki panu będzie miała dużo szczęśliwego życia.Życze dużo zdrowia,za ratowanie życia i niesienie tyle dobra dla chorych. Z całego serca i z wdzięcznością mama Teresa z Wąbrzeźna.

Chciałabym, żeby wszyscy lekarze byli tak kompetentni, uprzejmi i pomocni. Na pierwszej wizycie pan doktor wyjaśnił mi wszystko jak najdokładniej, opisał w szczegółach proponowane leczenie nie spoglądając przy tym na zegarek i zachęcał do zadawania pytań. Sam zabieg (embolizacja tętniaka) został przeprowadzony mistrzowsko, wszystkie odbyło się bez najmniejszych problemów. Polecam tego lekarza z pełnym przekonaniem, bo potrafi sprawić, że jego pacjenci nie tylko zdrowieją, ale też w całym procesie leczenia czują się bezpiecznie i są traktowani z szacunkiem.

Pan Prof. Maciej Szajner przeprowadził mi 4 embolizacje naczyń mózgowych patologicznie pozakręcanych o siebie o wyglądzie kulistym, bardzo trudny przypadek! do wprowadzania cewnika z materiałem embolizacyjnym. Byłam u kilku specjalistów i nikt nie chciał podjąć takiego ryzyka. A jednak udało się! Cudownie było, usłyszeć że jestem zdrowa! Profesor jest specjalistą wysokiej klasy a jednocześnie miłym i uśmiechniętym człowiekiem, wręcz cudotwórcą.

Panie profesorze dzięki za profesjonalną embolizację dwóch tętniaków w płacie czołowym. Jest pan wspaniałym człowiekiem a za razem specjalistą. Gdańsk pana pozdrawia i kocha.

Pań prof Maciej Szajner przeprowadził u mnie embolizacje tętniaka mózgu. Operacja przebiegła pomyślnie, szybko wróciłam do normalnego życia, rekonwalescencja trwała krótko. Nie muszę się już bać i chodzić jak z tykającą bombą. Pan prof jest znakomitym specjalistą i dobrym człowiekiem o bardzo dużej empatii, któremu zaufałam i nie żałuję

Jestem pacjentką u której w ubiegłym tygodniu dr M Szajner przeprowadził zabieg stentowania 2 tętniaków mózgu ,który zakończył się sukcesem. Czuję bardzo dobrze ,bezpiecznie bez paraliżującego strachu który mi towarzyszył , dając wiarę w powrót do zdrowia. Czuję nieskończoną wdzięczność Panu życząc dużo zdrowia i sukcesów w jakże ciężkiej i odpowiedzialnej pracy. Anna z Gdańska

Jestem po embolizacji dwóch tętniaków,a przygodę z doktorem Maciejem Szajnerem rozpoczęłam 6 lat temu,a osobiście widziałam Doktora raz- przed ostatnim zabiegiem w czerwcu 2021r. Dzisiaj czuję się bardzo dobrze,a do zamknięcia mam jeszcze dwa tętniaki, które mam nadzieję zostaną też szczęśliwie zamknięte. Dziękuję ♥️♥️♥️♥️♥️♥️ za tak precyzyjne wykonanie zabiegów.Panie DOKTORZE- dziękuję z całego serca za wszystko.Wdzięczna pacjentka Teresa.

Pan doktor Maciej Szajner to znakomity specjalista, a przy tym niezwykle życzliwy, pełen ciepła Człowiek. Ten szczery, cudowny , kojący uśmiech zapamiętam na zawsze :-) Oby takich lekarzy było więcej! Jestem po embolizacji tętniaka, czuje się świetnie. Nie miałam okazji spotkać się z Panem Doktorem po zabiegu i podziękować. Czynię to zatem w ten sposób. Drogi Panie doktorze - bardzo dziękuję nie tylko za udany zabieg, ale również za podejście do pacjenta. Niech się Pan nie zmienia, ten uśmiech daje nam chorym bardzo wiele - nadzieję, że będzie dobrze. Wszystkiego dobrego!
Wdzięczna pacjentka z Wrocławia

jest ostatnią deską ratunku dla wielu ludzi