dr hab. n. med. Maciej Tęsiorowski

Ortopeda, Traumatolog

Moze i Pan doktor jest dobrym specjalista ale w moim odczuciu i przypadku potraktowal mnie jak przedmiot.

Niesamowity ciepły człowiek, wyrozumiały, kompetentny, poświecą tyle czasu pacjentowi ile wymaga dana wizyta, odpowiada na wszystkie zadane mu pytania . Kompleksowo zajmuje się całym pacjentem. Mimo że nie operował syna ręki to zawsze pyta się o nią i ja ogląda. Operował kręgosłup mojego syna i dzięki niemu oraz całemu zespołowi w Klinice w Zakopanem syn dzisiaj samodzielnie się porusza, Dziękuje panie profesorze
Z całego serca polecam

Witam, od paru lat jeżdzę do tego lekarza prywatnie. Widzę jednak ze przyjmuje chyba teraz gdzie indziej. Czy to napewno taki adres. Chyba na tej ulicy nie ma takiego duzego numeru,pomyślałam ze moze Grzegórzecka 67/3 ? Czy pan doktor nie przyjmuje juz na Estery? Z góry dziekuje za odpowiedz.

Wspaniały człowiek. Lekarz z powołania. Dzięki niemu krótko czekałam na operację, która przeszła pomyślnie. Jest bardzo miły,uprzejmy. Poświęca pacjentowi duzo czasu, wszystko wytłumaczy. Pożartuje. Wizyty prywatne nie sa moze zbyt tanie, ale naprawdę warto wydać tyle na takiego specjaliste.

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Zakopane"?

Gabinet Krowodrza (Łobzów)
Zakątek 13/36