lekarz Maciej Tyczyński

Ginekolog, Ginekolog położnik

Polecam! Prowadził moją ciążę i jestem bardo zadowolona, miałam cesarkę, którą Pan Doktor wykonał,gdy po operacji na głupim jasiu gadałam głupoty, jęczałam itp. to zajął się mną pod kątem psychologicznym. Polecam!

Polecam pana doktora . Prowadził niedawno moją ciążę . Urodziłam w październiku zdrową córeczkę. Zawsze uśmiechnięty , rzeczowo tłumaczy każdy problem. Jedynym minusem są kolejki do gabinetu ale to o czymś świadczy :) Polecam z czystym sumieniem

super lekarz kompetentny żartowniś potrafi rozładować stres i bardzo nie lubi gdy pacjentki palą!!! Polecam :-)

Dzisiaj miałam pierwszą wizytę u pana Tyczyńskiego i powiem, że naprawdę miły człowiek, bardzo sympatyczny, pierwszy raz nie czułam się, aż tak skrępowana jak u innych ginekologów. Polecam pana Macieja

Byłam u 6 ginekologów zanim trafiłam do dr Tyczyńskiego i jest to najlepszy lekarz u jakiego byłam!!!! Wszystkie diagnozy trafne. Polecam z całego serca

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Zabrze"?

Marek Pabian

Bytom
Szpital Specjalistyczny Nr 2 w Bytomiu
ulica Batorego 15
41-902 Bytom
Spółka Cywilna "Natalia"-Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Diagno-Med" s.c.
ulica 1 Maja 11
41-100 Siemianowice Śląskie