lekarz Maciej Tyczyński

Ginekolog, Ginekolog położnik

Pan doktor wszystkie dolegliwości, które u siebie zauważyłam przypisuje nadwadze wspomnę, że dolegliwości są od pół roku a nadwaga od x-lat. Każdy temat, który został poruszony sprowadzał się tylko do tego, że powinnam schudnąć. Prosząc o badania usłyszałam, że w przypadku otyłych pacjentek to nie ma najmniejszego sensu ponieważ tkanka tłuszczowa wszystko fałszuje i badania będą nieadekwatne i wyjdą w normie. Gorąco nie polecam.

Pan doktor prowadzi moją kolejną ciążę.Już na pierwszej wizycie usłyszałam, że szkoda, że dalej nie chodzę do Pani doktor, u której wcześniej byłam. Miałam zapalenie dróg moczowych, gdzie w ciąży to normalna przypadłość to usłyszałam, że to przez to, że nie dbałam o siebie, bo pracowałam.Kiedy w 23 tygodniu ciąży przytyłam 8 kg stwierdził, iż się obrzeram,gdzie ten sam Pan doktor kilka lat temu sam nie należał do szczupłych.W ciąży ujawniło mi się nadciśnienie ,gdzie przed ciążą miałam w normie to wysłał mnie do szpitala, bo niby bał się o zdrowie dziecka i moje. Szkoda,że 2 tygodnie wcześniej byłam na badaniach prenatalnych i na podstawie nich wiedział, że jest z dzieciątkiem wszystko w porządku Mógł przepisać leki ,ale problemem było wystawienie L4.Bo o nie też marudził.Ciąża to nie choroba, to słyszałam.Bywa humorzasty i nawet bezczelny traktując pacjentki w ten sposób. Piszę o przyjmowaniu na NFZ, na Św.Floriana, nie o prywatnym gabinecie, na Dworcowej.A jak któraś pacjentka pali papierosy to wszystkie badania robi na swój koszt. Zapomniał Pan doktor o drugim przykazaniu Bożym:"Szanuj bliźniego swego jak siebie samego ".
Nie polecam!

Do Pana Macieja chodziłam (prywatnie) 7 lat temu jak byłam w ciąży.Wróciłam po 7 latach i co mogę powiedzieć lekarz anioł,szybko reaguje i podejmuje decyzje, jeżeli chodzi o leczenie.Poświeca dużo czasu dla pacjentki by wszystko wytłumaczyć.Lepszego lekarza nie znam !:)

Jeśli szukasz kogoś kto poprowadzi ciążę zdrową- nawet u mamy z wysokim peselem; lub kogoś kto poprowadzi ciążę, która niestety nie ma szans na szczęśliwy finał z racji choroby genetycznej płodu to polecam Pana doktora. Jeśli potrzebny Ci zabieg również polecam. Wiele doświadczyłam na własnej skórze. Wiele lekarzowi zawdzięczam. Z tego miejsca pozdrawiam Pana Doktora.

Polecam! Prowadził moją ciążę i jestem bardo zadowolona, miałam cesarkę, którą Pan Doktor wykonał,gdy po operacji na głupim jasiu gadałam głupoty, jęczałam itp. to zajął się mną pod kątem psychologicznym. Polecam!

Polecam pana doktora . Prowadził niedawno moją ciążę . Urodziłam w październiku zdrową córeczkę. Zawsze uśmiechnięty , rzeczowo tłumaczy każdy problem. Jedynym minusem są kolejki do gabinetu ale to o czymś świadczy :) Polecam z czystym sumieniem

super lekarz kompetentny żartowniś potrafi rozładować stres i bardzo nie lubi gdy pacjentki palą!!! Polecam :-)

Dzisiaj miałam pierwszą wizytę u pana Tyczyńskiego i powiem, że naprawdę miły człowiek, bardzo sympatyczny, pierwszy raz nie czułam się, aż tak skrępowana jak u innych ginekologów. Polecam pana Macieja

Byłam u 6 ginekologów zanim trafiłam do dr Tyczyńskiego i jest to najlepszy lekarz u jakiego byłam!!!! Wszystkie diagnozy trafne. Polecam z całego serca

w głównej mierze zależy od tego czy wizyta jest prywatna czy państwowa i czy dr ma dobry humor na pierwszej wizycie chciał bym się nie stresowała więc uśmiechał się szeroko i był bardzo uprzejmy, gdy po paru miesiącach przyszłam i powiedziałam że już nie biorę tabletek anty to oburzony wręcz wrzeszczał na mnie że co ja wyprawiam, gdy poroniłam z jego ust usłyszałam że sama jestem sobie winna bo to nie było w Zabrzu tylko innym szpitalu bo były akurat wakacje 2 lata po tych zdarzeniach miałam operacje zarzucił mi że dzięki niemu wszystko jest w porządku i w końcu wydał recepty na jakieś konkretne badania po operacji długo nie musiałam czekać jestem w ciąży, dziękuję mu bardzo ale mógł by się postarać być bardziej uprzejmym, współczującym a nie mieć gdzieś to że kobieta poroniła i jego tekst wtedy "to po co pani do mnie przyszła przecież jest już po wszystkim" popłakałam się i wyszłam!
Sami oceńcie czy warto się tak denerwować?