dr Maciej Uchowicz

Traumatolog, Ortopeda

Po zimowej kontuzji kolana i przejściu min.przez tzw. publiczną służbę zdrowa, ale nie tylko ,mam poczucie, że trafiłam w ręce fachowca. Dr Uchowicz trzy tygodnie temu wykonał mi artroskopie kolana (obkurczył naderwany ACL, zajął się łąkotką, chrząstką, wyczyścił staw). Jestem zadowolona z samego zabiegu a nade wszystko z empatycznego, ludzkiego i życzliwego podejścia do mnie, jako pacjenta. Niestety nie jest to wszędzie standardem... Dr Uchowicz na wizycie kontrolnej cierpliwie odpowiedział na wszystkie moje pytania a miałam ich całą listę, rozwiał wiele wątpliwości. Mając takie doświadczenia po kontakcie z dr, jak ...

Dr Uchowicz na wizycie kontrolnej cierpliwie odpowiedział na wszystkie moje pytania a miałam ich całą listę, rozwiał wiele wątpliwości. Mając takie doświadczenia po kontakcie z dr, jak również słysząc wiele podobnych opinii w trakcie rozmów z innymi pacjentami pozostaje powiedzieć, POLECAM!

każdy z nas ma 2 kolana obydwa operował dr. Uchowicz po zabiegach operacyjnych rehabilitacja zawsze przebiegała pomyślnie sprawność odzyskałem szybko jak kiedyś ktos z mej rodziny będzie miał problemy ortopedyczne to namówię go żeby udał się do doktora Uchowicza bo ma sprawną ręke do przeprowadzania artroskopi

witam kiedyś doznałem urazu prawego kolna operowałem się wtedy na lindleya operatorem artroskopu był dr Maciej Uchowicz zrobił to bardzo dobrze po 12 latach 0 dolegliwosci teraz w roku 2014 artroskopia lewego stawu kolanowego znów operatorem artroskopu był dr Uchowicz teraz moje kwestja lezy w tym aby znów wyćwiczyć kolano, żeby z lewego kopać mocniej jak chuck norris wiem ze jest to mozliwe dr uchowicz nma duze doswiadczenie i super podejscie do pacjenta:) pozdrawiam

W 2010 roku dr Uchowicz operował mi staw biodrowy. Zrobił to fantastycznie mineły trzy lata a ja zapomniałem, że byłem prawie kaleką. Operowł mnie w Międzylesiu - kapitalny oddział godny absolutnie polecenia. Trafiłem do dr Uchowicza po prostu z ulicy do przychodni na Kickiego a zajął się mną tak jakbym był jedynym jego pacjętem. Wspaniały człowiek i doskonały fachowiec. Panie Macieju jeżeli Pan to przeczyta to proszę przyjąć ode mnie serdeczne dzięki i najlepsze życzenia

Kompetentny, uczciwy. Trafiłem do niego z polecenia znajomego Profesora i nie zawiodłem się. Szczegółowe tłumaczenie choroby i przebiegu leczenia. Lekarz z dystansem do wielu spraw, jednocześnie nie zbywa pacjenta. Jestem zadowolony z wyniku leczenia.

Wciąż poszukujesz "Traumatolog Warszawa"?

Premium Medical
Kobielska 23/BR3
LUXMED
ul. Jerozolimskie 65/79 (budynek hotelu Mariott)
Centrum Medyczne CMP Piaseczno
18-200 Wysokie Mazowieckie
28 Czerwca 1956 r. 115
61-567 Poznań
LUXMED
ul. Jerozolimskie 65/79 (budynek hotelu Mariott)