lekarz Maciej Wawrzyczek

Anestezjolog, Ginekolog położnik

Lekarz który uważa, że ciąża to nie choroba. Nie potrafi spokojnie wytłumaczyć o co mu chodzi. Jest to moja pierwsza ciąża więć mam dużo pytań i wątpliwości ale Pan doktor nie potrafi mi na nie odpowiedzieć gdyż uważa, że nie rozumiem co do mnie mówi. Lekarzem może i jest dobrym ale w ogóle nie jest jak na te czasy życiowy.

lekarz z ogromnym doświadczeniem,potrrafiący wczuc sie w sytuacje pacjenta,przy tym świetny doradca!dla niego nie ma sytuacji bez wyjscia,potrafi szybko i trafnie zdiagnozowac chorobe lub jej przyczyne!Pan doktor jest godny podziwu,oby jak najwięcej u nas w Polsce było tak rewelacyjnych specjalistow jak Pan Doktor-szczerze polecam!

Doktora mojej mamie poleciła moja babcia, która była bardzo zadowolona. Mamę poprowadził przez zagrożoną ciążę młodszej siostry, która urodziła się wcześniakiem i ma się dobrze. Ja również już prawie od 2 lat jestem zapisana do Pana Doktora i nie narzekam. Wiadomo, że takie wizyty nie zawsze są łatwe, szczególnie dla młodych osób. Na szczęście Doktor potrafi odpowiedzieć na każde moje pytanie i na spokojnie wytłumaczyć problem. A ostatnio to nawet ja poleciłam Go koleżance, która po wizycie dziękowała mi za polecenie tego świetnego lekarza;)

Bardzo dobry lekarz,jestemjego pacjentką od kilkunastu lat i uważam,że jest kompetentym i dobrym lekarzem

Zdecydowanie odradzam wizyty u "pana szufladki"

Zdecydowanie odradzam wizyty u "pana szufladki"

witam, chodzę od niedawna i polecam, lekarz jak najbardziej miły więc nie rozumiem pierwszych 2 opinii, które tu czytałam. To moja pierwsza ciąża i jak na razie to nie widać różnicy pomiędzy wizytą prywatną a z nfz. Poleciła mi koleżanka, która również jest zadowolona jak i jej znajome. POLECAM TEGO LEKARZA

witam,
POLECAM TEGO LEKARZA

Jest nie miły, "humorzasty". Nie poświęca pacjentowi odpowiedniej ilości czasu. Podczas USG gdy prosiliśmy o podanie wagi i wzrostu dzidziusia odesłał do wzoru aby sobie samemu obliczyć. Nic nie tłumaczył ponieważ stwierdził, że nie musi bo on jest lekarzem. Z czystym sumieniem i całego sercem odradzam.

W środowisku lekarskim panuje opinia, że panu Wawrzyczkowi nie chce się już pracować i niestety dla pacjentów jest to prawda, o czym z żoną dobitnie się o tym przekonaliśmy. Nie udzielał, prawie żadnych odpowiedzi a była to nasza pierwsza ciąża, co gorsza odsyłał do INTERNETU. Po zmianie lekarza (a właściwie lekarzy bo ostatni miesiąc żona spędziła w szpitalu ,co prawdopodobnie było wynikiem zaniedbań ) byli zdziwieni, że pewne leki nie zostały wprowadzone wcześniej oraz, że nie było skierowania na badania w 1 trymestrze, które są teraz już standardem ( min. Test PAPP-A ). Pan doktor był momentami nie miły i wręcz opryskliwy. Jest nam bardzo przykro tym bardziej, że poszliśmy do doktora Wawrzyczka bo został nam polecony.

nie zamienię tego lekarza na żadnego innego, a jestem pacjentka od blisko 20-stu lat. Znakomity pod każdym względem i jako fachowiec i jako człowiek. Moja córka jest również pacjentką dr Wawrzyczka już od 8 lat i nie żałuje.

Świetny lekarz, po pierwszej wizycie wiedziałam, że to jest idealny lekarz do prowadzenia mojej pierwszej ciąży. Od razu zaskoczył mnie, że wcale się nie spieszył, miał dla mnie tyle czasu, ile potrzebowałam, odpowiada cierpliwie na wszystkie pytania. Bardzo kompetentny, uprzejmy i z poczuciem humoru. Ma świetne podejście do kobiety i jest bardzo delikatny. Zdecydowanie polecam!