lekarz Maciej Weber

Lekarz rodzinny

Tym lekarzom to już się poprzewracało w głowach od tego dobrobytu. Ten cię nie przyjmie, ten skierowania nie wypisze, wszędzie problem. Za co ja ubezpieczenie zdrowotne płacę? W przypadku tego lekarza problemem jest to, że nie wystawia zaświadczeń i robi wielki problem z tego powodu. Gdybym nie poszedł do kogoś innego prywatnie i nie zapłacił to bym zaświadczenia nie miał po dzień dzisiejszy.

nie polecam ...zero pojecia o tym co mowi nie chce wypisywac skierowań.. na konńcu i tak jedziesz na sor bo on nie potrafi pomóc

nie polecam ...zero pojecia o tym co mowi nie chce wypisywac skierowań..
na konńcu i tak jedziesz na sor bo on nie potrafi pomóc

Bardzo kompetentny, rzeczowy i uprzejmy lekarz. Polecam wszystkim, bo nie często można się spotkać w dzisiejszych czasach z takim podejściem do pacjenta...

Jest osobą bardzo kompetentną,uprzejmą,ma podejście do pacjenta,wysłucha,jest dobrym psychologiem,jeżeli trzeba to poświęci dużo czasu.Jest bardzo uprzejmy,miły.Polecam.

Bardzo dobry lekarz jeden z lepszych jakich znam.

Bardzo dobry lekarz jeden z lepszych jakich znam.

Od wielu lat Pan doktor leczy moją mamę i mogę jednym słowem stwierdzić, iż mieszkańcy Rostarzewa i okolic mogą być w pełni usatysfakcjonowani, ponieważ tak kompetentnego lekarza w Rostarzewie jeszcze nie było, a tym bardziej w dzisiejszych czasach Pan doktor wyróżnia się szeroko rozumianym powołaniem do zawodu lekarza.

Lekarz naprawdę na 5!!! POLECAM z czystym sumieniem - przynamniej prywatnie. Nie wiem jak na kase chorych, bo to niestety nie moj lekarz. POLECAM!