lekarz Maciej Wierzbicki

Człowiek który nie powinien mieć kontaktu z pacjentami.Wulgarny, agresywny,opryskliwy, badanie trwało kilka sekund!Tragedia.

Lekarz mily, kompetentny i z dobrym podejściem do pacjenta tylko przy wizycie prywatnej. Jesli kotoś zamierza skorzystać z jego usług na NFZ to stanowczo odradzam, ponieważ podejście do pacjenta zmienia sie diametralnie. Pan doktor staje się opryskliwy i ma malo czasu dla pacjenta czesto bagatelizujac jego stan zdrowia, jak też było w moim przypadku. Co najgorsze usłyszałam z jego ust, że nie moge sie dużo spodziewać po wyzytach na NFZ i jesli oczekuje fachowej pomocy to musze sie do niego zglosic prywatnie. Jak dla mnie dno i szczyt chamstwa. Ps. ...

Ps. Tak panie doktorze ma pan racje to tylko NFZ i nie ma sie co po panu dużo spodziewac.

Lekarz niemiły, opryskliwy. Poziom prezentowanej wiedzy na bardzo niskim poziomie. Zero informacji dla pacjenta - masz Pan recepty i idź już sobie. Lekarz podczas wizyty z przeziębieniem/grypą potrafi doradzić duchowo - "to wysokie ciśnienie to pewno przez problemy jakieś rodzinne, radze sobie wieczorem zrobić rachunek sumienia" - świetna i celowa opinia kardiologiczna :) Ogólnie nie polecam, wręcz odradzam.

KOrzystałam z usług i prywatnie i publicznie. Zawsze jednakowo uprzejmy, fachowy. Zawsze trafne diagnozy. Szkoda , że nie ma szerszej skali ocen.

Jest dobrym lekarzem umie pomoc czesto korzystalam z jego pomocy lecz moja choroba wymaga lekarza spaecjalisty w tej dziedzinie sam mi polecil lekarza ktory może mi pomoc bardzo polecam dr.Wierzbickiego jest naprawde dobrym lekarzem P O L E C A M

myślę że ten lekarz jest naprawdę dobrym fachowcem inni lekarze do każdego podchodzą jednakowo i przypisują masowo te same leki a Pan doktor podchodzi to każdego problemu indywidualnie. Byłam u Pana doktora już 3 razy prywatnie za każdym razem mi pomógł,cieszę się że można jeszcze spotkać takich ludzi...

myślę że ten lekarz jest naprawdę dobrym fachowcem inni lekarze

Pan doktor jest bardzo dobrym fachowcem i przesympatycznym człowiekiem.Wielu moich znajomych korzysta z jego porad i tak jak ja są bardzo zadowoleni.Jednym słowem pisząc: "lekarz z sercem na dłoni dla pacjenta".Gorąco polecam.