lekarz Maciej Wilkowski

Lekarz chyba minął się z powołaniem. Zero klasy i jakiejkolwiek uprzejmości, nie potrafi wysłuchać pacjenta, jest nerwowy. Stanowczo odradzam, szczególnie, jeśli decydujecie się na swoją pierwszą wizytę u ginekologa. Oszczędzicie sobie niepotrzebnych negatywnych emocji ;) Nie tego się spodziewałam czytając tak pochlebne opinie.

Nie tego się spodziewałam czytając tak pochlebne opinie.

Dr. Wilkowski był bardzo nieuprzejmy w czasie wizyty. Byłam na NFZ, może dlatego... Na sam dyżur przyszedł sporo spóźniony. Nie wiem dlaczego ma tyle pozytywnych opinii? Badanie co prawda wykonywał delikatnie, ale jeszcze nigdy nie czułam się tak upokorzona. Nie polecam!

Co tydzień dostawałam nowe tabletki hormonalne, które zaburzyły moją gospodarkę hormonalną. Pan Dr nie wiedział co mi jest więc, leczył mnie metodą jak nie ten lek to inny. Nie polecam.

Lekarz najlepszy w Częstochowie, interesuje Go zdrowie pacjentki, dużo tłumaczy i poświęca sporo czasu na wyjaśnienia, jest uprzejmy. Ma ogromną wiedzę. Doktor prowadził moją ciążę. Niestety nie przyjmuje w szpitalu publicznym. W 40 tyg. ciąży byłam w szpitalu na Mickiewicza i po badaniach tamtych lekarzy oraz ordynatora (bada jak rzeźnik i nie interesuje się stanem pacjentki), wyszłam na własne żądanie i pojechałam do kliniki Św. Łukasza gdzie pracuje doktor Wilkowski. Urodziłam zdrową córeczkę. Jestem bardzo wdzięczna

Bardzo dobry specjalista i bardzo miły człowiek.Delikatny przy badaniu.Bardzo dobrze tłumaczy problem i ma bardzo dużą siłę spokoju.Polecam a 100 %.Obecnie jestem w 9 tyg ciąży i Pan doktor ją prowadzi.

Mój najlepszy lekarz którego kiedykolwiek spotkałam :-)

Mój najlepszy lekarz którego kiedykolwiek spotkałam :-)

Dobry specjalista,uprzejmy człowiek, bardzo delikatny podczas badania.

Dobry specjalista,uprzejmy człowiek, bardzo delikatny podczas badania.

Dr.Wilkowski jest bardzo sympatycznym czlowiekiem,zajmuje sie pacjentka tyle ile tzreba czasu ,nie spieszy sie, tlumaczy wszystko i co najwazniejsze jest delikatny i bardzo wyrozumialy dla swoich pacjetek takiego lekarza zadko sie trafi.Zawdzieczam duzo Panu doktorowi i za wszystko dziekuje.oczywiscie polecam.:)

Świetny lekarz, prowadził moje dwie ciąże i jestem z niego w 100% zadowolona POLECAM!!!

Wspaniały ginekolog. Specjalista w swojej dziedzinie, zawsze ma czas dla swoich pacjentek, stawia celne diagnozy. Byłam bardzo zadowolona z leczenia i podejścia do mnie, jako pacjentki. Polecam.