Maciej Wiza

Ginekolog

Bardzo polecam! Spokojny, opanowany, kompetentny i dyskretny! Leczę się u Doktora od 8 lat i jestem bardzo zadowolona. Polecam!

Chodzę do dr.Wizy od 6 lat i wiem,że będe chodzić nadal.Prowadził moją pierwszą ciąże a teraz prowadzi drugą.Nie mam żadnych zastrzeżeń do pana doktora.Jest naprawdę świetnym i godnym polecenia lekarzem.Żadnego pytania i wątpliwości nie zostawi bez odpowiedzi,wizyty u niego przebiegają bezstresowo bo ma naprawdę dobre podejście do pacjentek.Szcerze polecam.

Pan doktor jest wspaniałym lekarzem, do którego chodzę od paru lat. Raz poszłam do innego dr. i nie byłam zadowolona (źle dobrane tabletki). Gdy tylko zaszłam w ciąże umówiłam się na wizytę prywatną (na NFZ czeka się ok. miesiąca) zapłaciłam 150 zł razem z USG i Cytologią. Prowadzenie ciąży było doskonałe, wizyta co miesiąc plus 3 razy USG, badania raz w miesiącu, KTG bezpłatnie. Serdecznie polecam, miło i fachowo:) chociaż całą ciążę przeleżałam to dziecko jest zdrowe, dzięki opiece lekarza:) urodziłam 3 dni przed terminem, chociaż prawie 2 miesiące wcześniej miałam silne skurcze. Ufam tylko panu doktorowi.

Ania i synek Dominiś:)

Chodzę do tego lekarza od 6 lat. Bardzo kompetentny, wzbudza zaufanie. Polecam!!

Regularnie chodzilam do pana doktora ale nigdy nie zrobił mi badania USG i nie wykrył mięśniaków. Byłam już w tak zaawansowanym stadium, że dr Fischer cudem odratowała mi macicę, natychmiastową operacją. Dr Wiza kompletnie bezsensownie proponował mi jakąś strasznie drogą terapię farmakologiczną, która byla komplentą bzdurą. Nigdy więcej moja noga nie postanie w jego gabinecie. Nie polecam!!!

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Poznań"?

Med Polonia Sp.z o. o.
Obornicka 262B