Maciej Wiza

Od wielu lat jestem pacjentką Pana Doktora. Zawsze na wizycie daje kobiecie poczucie bezpieczeństwa, jest taktowny i delikatny. Wszystko wytłumaczy w fachowy, ale zrozumiały sposób, nie pozostawia pytań bez odpowiedzi. Dobrze, że są jeszcze lekarze, którzy nie traktują pacjentów jak zło konieczne, ale podchodzą do swojej pracy profesjonalnie i z sercem. Polecam

Szczęście, że nie była to moja pierwsza wizyta u ginekologa, bo skończyłaby się chyba trauma. Już sam fakt, że do gabinetu wchodzi się bez dolnej części garderoby jest niekomfortowy, ale gdy do tego przychodzi badanie piersi, człowiek siedzi na fotelu po prostu goły, nigdy wcześniej z czymś takim się nie spotkałam. Poprosiłam dr o skierowanie na badania krwi, bo dawno nie miałam robionych, ale usłyszałam, że nie, bo mi wyjdzie hashimoto i po co. Usłyszałam też komentarze na temat mojego wieku i posiadania dzieci. Nigdy więcej do dr nie pójdę.

Podczas prowadzenia mojej ciąży lekarz nie wykonał wszystkich badań, które są finansowane przez NFZ, nie wykrył malowaodzo oraz zignorował podwyższone tętno dziecka. Gdyby nie prywatna wizyta i szybkie przyjęcie do szpitala mogłoby się to różnie skończyć.

Bardzo polecam! Spokojny, opanowany, kompetentny i dyskretny! Leczę się u Doktora od 8 lat i jestem bardzo zadowolona. Polecam!

Chodzę do dr.Wizy od 6 lat i wiem,że będe chodzić nadal.Prowadził moją pierwszą ciąże a teraz prowadzi drugą.Nie mam żadnych zastrzeżeń do pana doktora.Jest naprawdę świetnym i godnym polecenia lekarzem.Żadnego pytania i wątpliwości nie zostawi bez odpowiedzi,wizyty u niego przebiegają bezstresowo bo ma naprawdę dobre podejście do pacjentek.Szcerze polecam.

Pan doktor jest wspaniałym lekarzem, do którego chodzę od paru lat. Raz poszłam do innego dr. i nie byłam zadowolona (źle dobrane tabletki). Gdy tylko zaszłam w ciąże umówiłam się na wizytę prywatną (na NFZ czeka się ok. miesiąca) zapłaciłam 150 zł razem z USG i Cytologią. Prowadzenie ciąży było doskonałe, wizyta co miesiąc plus 3 razy USG, badania raz w miesiącu, KTG bezpłatnie. Serdecznie polecam, miło i fachowo:) chociaż całą ciążę przeleżałam to dziecko jest zdrowe, dzięki opiece lekarza:) urodziłam 3 dni przed terminem, chociaż prawie 2 miesiące wcześniej miałam silne skurcze. Ufam tylko panu doktorowi.

Ania i synek Dominiś:)

Chodzę do tego lekarza od 6 lat. Bardzo kompetentny, wzbudza zaufanie. Polecam!!

Regularnie chodzilam do pana doktora ale nigdy nie zrobił mi badania USG i nie wykrył mięśniaków. Byłam już w tak zaawansowanym stadium, że dr Fischer cudem odratowała mi macicę, natychmiastową operacją. Dr Wiza kompletnie bezsensownie proponował mi jakąś strasznie drogą terapię farmakologiczną, która byla komplentą bzdurą. Nigdy więcej moja noga nie postanie w jego gabinecie. Nie polecam!!!

Jestem pacjentką dr Wizy kilka dobrych lat i długo jeszcze będę. Odpowiada cierpliwie na każde, najbanalniejsze, ale i najtrudniejsze pytanie. Nie traktuje pacjentki jak zła koniecznego ;) Polecam Go z pełną odpowiedzialnością:)

Jestem pacjentką Doktora od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolona.Potrafi na wizycie dać kobiecie poczucie bezpieczenstwa, jest taktowny i delikatny.I wszystko wytłumaczy.Na prawde polecam!!!!