dr hab. n. med. Maciej Wójcik

Kardiolog, USG

Gorąco Polecam. Wspaniały człowiek. Bardzo dużo mi pomógł. Czuję się świetnie. Jeszcze nie spotkałam takiego lekarza z powołaniem.

Gorąco Polecam.
Wspaniały człowiek.
Bardzo dużo mi pomógł.
Czuję się świetnie.
Jeszcze nie spotkałam takiego lekarza z powołaniem.

Myślę, że chcą mieć Państwo na swojej stronie aktualne dane o lekarzu: 1. dr hab. n. med. Maciej Wójcik, http://www.umlub.pl/studenci-i-doktoranci/sprawy-naukowe/sprawy-naukowe-ii-wydzialu-lekarskiego/pstepowania-habilitacyjne/ 2. w Luxmed Lublin nie przyjmuje od 4 lat, W idealmedzie nie przyjmuje od 2 lat. Obecny adres udzielania świadczeń: Elkardia | Lubelskie Centrum Kardiologii ul. Rotmistrza Witolda Pileckiego 23/20, 20-091 Lublin tel. 81-565 70 75, fax: 81 - 463 96 83 www.elkardia.pl, rejestracja@elkardia.pl facebook.com/elkardia.lubelskie.centrum.kardiologii

Myślę, że chcą mieć Państwo na swojej stronie aktualne dane o lekarzu:

Elkardia | Lubelskie Centrum Kardiologii
ul. Rotmistrza Witolda Pileckiego 23/20, 20-091 Lublin
tel. 81-565 70 75, fax: 81 - 463 96 83
www.elkardia.pl, rejestracja@elkardia.pl
facebook.com/elkardia.lubelskie.centrum.kardiologii

Jego zdolności i wiedza i podejście do pacjenta jest zespołem wzorców, reguł i metod mało spotykanych w lecznictwie. Brak słów aby to opisać

Brak słów aby to opisać

Specjalista Godny Polecenia. Podczas pobytu w szpitalu interesuje się pacjentem, i bardzo dobrze wykonał mi ablacje !!!

Lekarz konkretny i kompleksowo podchodzi do problemu zdrowotnego.

Lekarz konkretny i kompleksowo podchodzi do problemu zdrowotnego.

Bez egzaltacji mogę stwierdzić, że uratował moją siostrę, która b.długo tułała się po lekarzach (w przychodniach i prywatnie). Pan doktor zna się na swoim fachu i nie gwiazdorzy. Polecam i będę polecać swoim znajomym z czystym sumieniem.

Doskonale dobrane leki nadciśnienowe, jestem zaskoczona, polecam.

Doskonale dobrane leki nadciśnienowe, jestem zaskoczona, polecam.

W tym przypadku trudno dobrać odpowiednie słowa. Lekarz jakich mało. I to zarówno w kwestii wiedzy i posiadanych umiejętności, jak i podejścia do człowieka. Jestem po jednej ablacji, czekam na drugą. Oczywiście, że tak po ludzku boję się, ale jednocześnie mam ogromne zaufanie do tego lekarza. Doktorze, życzę Panu dużo zdrowia, aby jeszcze przez długie lata służył Pan ludziom swoją wiedzą i umiejętnościami. Aby jeszcze przez długie lata zwracał Pan ludziom zdrowie i dawał nadzieję na lepsze życie...

W tym przypadku trudno dobrać odpowiednie słowa.

Wspaniały,lekarz,bardzo kompetenty,wnikliwy,pragnący pomóc choremu, kontaktowy,polecam gorąco Pana Doktora

Lekarz jak z 'Leśnej Góry' SUPER wróciła mi wiara w lekarzy!!!marzena

Lekarz jak z 'Leśnej Góry' SUPER wróciła mi wiara w lekarzy!!!marzena