dr n. med. Maciej Wojtacha

Neurochirurg

Polecam z całego serca zaklipsowane dwa tetniaki bez żadnych komplikacji. Dwa razy uratował mi życie

Od kilkunastu lat cierpiałem na bóle od kręgosłupa po lewej stronie biodra, lewej nogi i stopy. Ostatnie 7 miesięcy nie pozwoliły nawet spać spokojnie i całkowicie wyłączyły mnie z jakichkolwiek aktywności. Nie mogłem ustać w pozycji pionowej nawet 2 minut. Przejście około 100 metrów również kończyło się paraliżującym bólem. Pan doktor w ciągu 2 godzin zabiegu dokonał "cudu". Już pierwszej nocy po operacji spałem spokojnie bez bólu i na razie stan taki utrzymuje się przez kolejne noce. Chodzenie też nie sprawia kłopotu. Szczerze polecam DOKTORA MACIEJA WOJTACHA. Wdzięczny pacjent z ...

Szczerze polecam DOKTORA MACIEJA WOJTACHA.
Wdzięczny pacjent z Jasła

Wspaniały fachowiec wzbudzający od razu zaufanie i szacunek pacjenta. W moim przypadku przywrócił wiarę w lekarzy z powołania. Od pierwszego kontaktu z wielką empatią i zaangażowaniem zajął się moim problemem. Jestem wdzięczna za pomoc,przeprowadzoną operację kręgosłupa,troskliwą opiekę i krzepiący uśmiech w trudnych chwilach.

Dziękuję Panu Doktorowi za rzeczowosc, rzetelność, miłą atmosferę oraz szybkie przeprowadzenie mnie przez chorobę, od rozpoznania do wyleczenia. Jestem dwa tygodnie po zabiegu, czuję się świetnie. Polecam. Pacjentka Joanna Ch.

Bardzo dziękuję za fachowość życzliwe podejście do pacjenta. Dzięki takim lekarzom pobyt w szpitalu nie musi być traumatyczny.

dr Wojtacha jest wspaniałym człowiekiem i specjalistą w swojej dziedzinie. Jestem od duzym wrażeniem lekarza o tak ogromnej kulturze osobistej i człowieka , kory w pacjencie również widzi człowieka

Jeżeli szukasz profesjonalnego neurochirurga, to szczerze polecam dr Wojtachę. Wspaniały diagnostyk, wzbudzający zaufanie a przy tym niezwykle rzeczowy. W kwietniu 2015 r., zupełnie przypadkowo stwierdzono u mnie guza mózgu (oponiaka o wymiarach 6x4,5cm). Mam 70 lat i m.in., z tego względu trudno było mi podjąć decyzję o poddaniu się operacji. Po licznych konsultacjach u specjalistów: operować/nie operować dr Wojtacha jednoznacznie stwierdził konieczność usunięcia nowotworu. Nie ukrywał przy tym możliwości wystąpienia pooperacyjnych niedowładów i zaburzeń widzenia. Dziś jestem 3 miesiące po operacji, która przebiegła bez komplikacji, czuję się dobrze, jestem w ...

Jeżeli szukasz profesjonalnego neurochirurga, to szczerze polecam dr Wojtachę.
Wspaniały diagnostyk, wzbudzający zaufanie a przy tym niezwykle rzeczowy.
Dziś jestem 3 miesiące po operacji, która przebiegła bez komplikacji, czuję się dobrze, jestem w pełni sprawna i ogromnie wdzięczna Doktorowi.
Wdzięczna pacjentka - Monika

Jestem po operacji kręgosłupa przeprowadzonej przez doktora Wojtachę. Świetny fachowiec, konkretny, podchodzi do pacjenta ze zrozumieniem. Po miesiącach bólu - niesamowita ulga! Dziękuję!

Jest jednym z najlepszych w swojej dziedzinie.Polecam Go wszystkim.Dziś już jest mało takich fachowców.

Bardzo dobry lekarz, operował mnie z bardzo dobrym skutkiem, byłem w stanie agonalnym.