dr n. med. Maciej Wojtacha

Neurochirurg

Bardzo dziękuję za fachowość życzliwe podejście do pacjenta. Dzięki takim lekarzom pobyt w szpitalu nie musi być traumatyczny.

dr Wojtacha jest wspaniałym człowiekiem i specjalistą w swojej dziedzinie. Jestem od duzym wrażeniem lekarza o tak ogromnej kulturze osobistej i człowieka , kory w pacjencie również widzi człowieka

Jeżeli szukasz profesjonalnego neurochirurga, to szczerze polecam dr Wojtachę. Wspaniały diagnostyk, wzbudzający zaufanie a przy tym niezwykle rzeczowy. W kwietniu 2015 r., zupełnie przypadkowo stwierdzono u mnie guza mózgu (oponiaka o wymiarach 6x4,5cm). Mam 70 lat i m.in., z tego względu trudno było mi podjąć decyzję o poddaniu się operacji. Po licznych konsultacjach u specjalistów: operować/nie operować dr Wojtacha jednoznacznie stwierdził konieczność usunięcia nowotworu. Nie ukrywał przy tym możliwości wystąpienia pooperacyjnych niedowładów i zaburzeń widzenia. Dziś jestem 3 miesiące po operacji, która przebiegła bez komplikacji, czuję się dobrze, jestem w ...

Jeżeli szukasz profesjonalnego neurochirurga, to szczerze polecam dr Wojtachę.
Wspaniały diagnostyk, wzbudzający zaufanie a przy tym niezwykle rzeczowy.
Dziś jestem 3 miesiące po operacji, która przebiegła bez komplikacji, czuję się dobrze, jestem w pełni sprawna i ogromnie wdzięczna Doktorowi.
Wdzięczna pacjentka - Monika

Jestem po operacji kręgosłupa przeprowadzonej przez doktora Wojtachę. Świetny fachowiec, konkretny, podchodzi do pacjenta ze zrozumieniem. Po miesiącach bólu - niesamowita ulga! Dziękuję!

Jest jednym z najlepszych w swojej dziedzinie.Polecam Go wszystkim.Dziś już jest mało takich fachowców.

Wciąż poszukujesz "Neurochirurg Katowice"?

NZOZ Neuromedica
Paprocańska 137d
40-338 Tychy
ulica Hierowskiego 54d
40-750 Katowice
Poradnia nr 1
Krzywa 6
40-061 Katowice
Szpital im. Mościckiego Lecznica Dzieci i Dorosłych - Specjalistyczna Poradnia Neurochirurgiczna
Powstańców 27
41-500 Chorzów
Dolnośląskie Centrum Mało Inwazyjnej i Endoskopowej Neurochirurgii Kręgosłupa, Karkonoskie Centrum Medyczne
ul. Bankowa 7-9

ul. Medyków 16 40-752 Katowice
40-752 Katowice
Gallusa 5
Katowice
Samodzielny Publiczny Centralny Szpital Kliniczny im. prof. Kornela Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
ulica Medyków 14
40-752 Katowice