dr Maciej Woroniecki

Urolog

Lekarz bez powołania brak szacunku do pacjenta urządza kpiny wyśmiewa się w raz z swoim asystentem odradzam

Do końca życia będę żałować, że nie zmusiłam mojej mamy (rak pecherza) do leczenia w innej placówce, w której nie ignoruje się przesłanek o konieczności wycięcia pęcherza, przerzutach, ani koniecznosci wykonania tomografii. Dramat!!! Pan Woroniecki przez miesiące ignorowal oznaki przerzutow do kości. Choć bardzo cierpiała, upierał się przy swojej teorii, a mianowicie: bóle są skutkiem wlewek dopecherzowych. Tak ma być! Przez kilka miesięcy dzień w dzien??!! Dramat!! Fakty są takie, że moja mama nie żyje (54l), przerzuty do kości, wątroby, węzłów chłonnych, płuc. Ignorancja i totalny brak empatii, skazanie chorej na morze cierpienia! Ale to przecież tylko kolejny "przypadek". Rak pecherza i etyka zawodowa to zdecydowanie nieodrobione lekcje!!!

Profesjonalista, nie wdaje się w zbędne dyskusje, robi swoje, szybki , sprawny zdecydowany. Polecam tego lekarza.

Kilka lat temu wykonała na mojej nerce bardzo trudną operację.Lekarz Woroniecki to znakomity fachowiec, bardzo ludzkie podejście do pacjenta. Pozdrawiam Doktorku. Bożena z Olecka

Nie polecam kobietom z problemami pęcherza.

Nie polecam kobietom z problemami pęcherza.

Bardzo miły,profesjonalista w swoim zawodzie.Dba o pacjentów.Jest prawdziwym lekarzem z powołania.POLECAM !!!

Potraktował mnie bardzo poważnie i "poprowadził" od początku do końca.Wiedziałam,że w każdej chwili mogę liczyć na pomoc.

Potraktował mnie bardzo poważnie i "poprowadził" od początku do
końca.Wiedziałam,że w każdej chwili mogę liczyć na pomoc.