dr Maciej Wróblewski

Gastrolog dziecięcy

Cudowny lekarz i człowiek! Zawsze trafne diagnozy.Konkretnie i w punkt. Tylko On potrafi postawić moje dziecko szybko na nogi i ma dla nas anielską cierpliwość . Nigdy nie zostawił nas bez pomocy. Bez Doktora, jego opieki ,podejścia, doświadczenia i kompetencji byśmy zginęli.

Świetny lekarz! Dzięki niemu moja córka wyzdrowiała. To było nie do opisania jak mocno bolał ją brzuch. Dzięki temu lekarzowi moja córka może jeść normalnie. Zniknęły także uczulenia. POLECAM!

Świetny lekarz moja córeczka Anastazja go uwielbia bardzo nam pomógl i pomaga dalej w walce z niedowagą i innymi problemami zdrowotnymi.Bardzo dokładnie wszystko wytłumaczy jest miły serdeczny,kompetentny.Naprawdę polecam jako lekarza i człowieka!!!

godny polecenia tylko on postawił moje dziecko na nogi!!!

godny polecenia tylko on postawił moje dziecko na nogi!!!

ŚWIETNY LEKARZ SUPER PODEJŚCIE DO DZIECI GODNY ZAUFANIA NAPRAWDĘ POLECAM PANA DOKTORA

Polecam doktora, cała moja rodzina leczy się u niego od lat.

Polecam doktora, cała moja rodzina leczy się u niego od lat.

Świetny specjalista, dobre podejście do nerwowych dzieci, patrzy na pacjenta całościowo, nie jak na chodzący układ pokarmowy. Po dwóch nieudanych podejściach do gastroskopii u innych gastrologów, u niego udało się w kilkanaście minut za pierwszym podejściem i można było wreszcie wdrożyć u syna leczenie. Polecam. LittleEmerald

LittleEmerald

bardzo dobry pediatra, od 10 lat z 2 dzieci "pracujemy" z panem doktorem, kompetentny, rzeczowy, bez rozczulania się, za to konkretny i zawsze z trafną diagnozą i leczeniem!! kasia