dr n. med. Maciej Wszelaki

Lekarz rodzinny

Poznałam doktora wiele lat temu. Widziałam jak skutecznie pomógł kilku osobo będącym w bardzo złym stanie. Jego nauki, techniki badań, leczenia są na najwyższym poziomie. Jest jednym z najlepszych lekarzy, jakich poznałam. Bardzo polecam.

Byłem kilka razy u Pana doktora. Początkowo bez zaufania do jego metod leczenia bo lekarze nauczyli nas że wystarcz połknąć tabletkę i po kłopocie. Wizyta u Pana doktora i jego leczenie wymaga od pacjenta zaangażowania a czasami i trochę bólu, ale pomaga. Nie wiem jak na przewlekłe choroby o tego jeszcze nie próbowałem. Konkretny przypadek był taki ze miałem stopę spuchnięta jak b balon z powodów dny moczanowej. Przez miesiąc błąkałem się po różnych lekarzach i nic. Doktor Wszelaki obejrzał nogę wykonał nieprzyjemny zabieg niestety dość bolesny i powiedział że do jutra będzie wszystko w porządku i tak się stało. Po prostu coś niesamowitego

Polecam lekarza podchodzi do każdego holistycznie. Postawił mnie na nogi po długotrwałym stresie i chorobie.

Pan Maciej jest czarodziejem lub wróżką a nie lekarzem. Niestety wizyty są bardzo drogie a przepisane zioła można kupić na rynku o wiele taniej. Najgorsze jest jednak to, że nie zachowuje tajemnicy lekarskiej i rozpowiada o moich problemach moim znajomym (również jego pacjentom). Stawia bardzo odważne i błędne teorie na temat zdrowia psychicznego a następnie opowiada o swoich pomysłach innym. Kompletny brak profesjonalizmu. Niestety podjęte techniki leczenia mi nie pomogły.

Takich lekarzy nam potrzeba, o holistycznym podejściu, używających wszelkich możliwości, aby pomóc nie tylko w konkretnym problemie, ale wzmacniając cały organizm. Pan dr dedykuje dużo czasu każdej osobie, używa szerokiego podejścia zarówno z klasycznej wiedzy medycznej ogólnej jak i szczegółowej. Korzysta też z intuicj i stale uczy się. Pacjent jest u niego człowiekiem, a nie przypadkiem czy numerem statystycznym. Gorąco polecam

Polecam dr. Macieja Wszelaki w 100%. Dr. Maciej Wszelaki jest lekarzem o duzej wiedzy medycznej i intuicji. Pomogl mi w moich dolegliwosciach i jestem bardzo zadowolony ze zglosilem sie do niego. Bardzo rzeczowo podszedl do sprawy, wytlumaczyl na czym polegaja moje dolegliwosci i zastosowal leczenie ktore pomoglo. Poswiecil mi sporo czasu na rozmowe. Jest bardzo uprzejmy i budzi zaufanie u pacjenta.

Doktor jest świetnym fachowcem, ale jest jeden feler. Ciężko się dodzwonić i umówić na wizytę. Może by tak doktorze rejestracja internetowa? Albo niech ktoś odbiera telefon!!! Sama wizyta i prowadzenie lekarza bez zarzutów! Polecam

O lekarzach empatycznych, zyczliwych, gotowych rozmawiac i dokladnie wytlumaczyc problem, kraza legendy i uchodza oni niemal za ekstremalne zjawisko. Takim wlasnie lekarzem legenda jest dr. Maciej Wszelaki u ktorego wizyta nie trwa piec minut a duzo dluzej. Pan doktor dokladnie rozpoznaje rodzaj dolegliwosci badajac pacjenta za pomoca najnowszych urzadzen i badania irydologicznego. Bardzo zyczliwie rozmawia z pacjentem i dobiera do kazdego przypadku odpowiednie leczenie. Doktor laczy tradycyjne metody leczenia jezeli jest to konieczne, ale stara sie dobierac naturalne metody leczenia w postaci zabiegow, ziol i specjalnie dobranych suplemetow ktore jak wiemy nie daja skutkow ubocznych. W Gabinecie Lekarskim panuje bardzo mila atmosfera. Panie pielegniarki zasluguja na najwyzsze uznanie za profesjonalnosc i zyczliwosc dla pacjenta. Sama od wielu lat jestem pacjentka doktora. Bardzo mi pomogl w moich dolegliwosciach. Bardzo polecam doktora Macieja Wszelaki innym pacjentom.

Dr. Maciej Wszelaki fantastycznie szybko i skutecznie stawia na nogi pacjentow po przebytych ciezkich sytuacjach zyciowych, przepracowanych i tych ktorzy latami zaniedbywali swoje zdrowie. Uzywajac naturalnych srodkow takich jak mieszanki ziolowe, nalewki, witaminy, supplementy oraz specjalne zabiegi typu detoksyfikacji organizmu osiaga on fantastyczne rezultaty. Do tej pory nigdzie nie znalazlam lekarza ktory z takim zapalem leczy pacjenta. Uwazam ze z ekonomicznego punktu widzenia i skutecznosci dr. Maciej Wszelaki jest najlepszym wyborem jakiego mozemy dokonac przy wyborze lekarza.

Pan doktor Wszelaki jest bardzo dobrym lekarzem. Do wydania opini o chorym uzywa swojej wiedzy, a takze intuicji. Jest to prawdziwy lekarz holistyczny, jako ze uzywa lekow wspolczesnej medycyny oraz srodkow medycyny alternatywnej. Jest to sposob, ktory uzyskuje coraz to wieksza popularnosc w Stanach Zjednoczonych. Uniwersytet Harvard prowadzi bardzo duzo badan w tym kierunku, a mozna o nich poczytac w znanych publikacjach naukowych. Doktor Wszelaki moze czasami mowi za duzo o myslach pacjenta i o stanie emocjonalnym, ale tak naprawde to ma racje, jako ze kazdy doswiadczony lekarz wie jak wazny jest wplyw emocji na stan zdrowia. Mysle, ze wiekszosc pacjentow nie jest przygotowana na takie podejscie i dlatego go krytykuja. Polecam tego lekarza, a zarazem polecam jego przyszlym pacjentom byc cierpliwym, wyrozumialym i miec otwarta glowe na nowe metody, ktore stosuje.