Maciej Wyskiel

Zawodowiec tylko on podejmuje sie prawdziwego wyzwania zębom.Bardzo szybko zapomniesz o bólu.Najlepszy w Starachowicach.Polecam

Usuwanie zęba u Pana Dr Wyskiela to "przyjemność". Strach mnie paraliżował ale zupełnie niepotrzebnie! Szybko, sprytnie, profesjonalnie, bez żadnego bólu!

Usuwanie zęba u Pana Dr Wyskiela to "przyjemność".

Super, polecam, miły i profesjonalny Pan Doktor, ja już 3 ósemki u niego wyrwałam. Jak będę miała potrzebę wyrwać czwartą to tylko u niego. Naprawdę umie wyrywać zęby.

Pan doktor w profesjonalny sposób wyrywa zeby, nie poszlabym już do żadnego tylko do Pana doktora jeśli mam wyrwać zęba.Profesjonalista najlepszy lekarz w Starachowicach.Z całym szacunkiem dla Pana doktora takich stomatologów to tylko szukać że świeca. Polecam wszystkim!!!!!!!

Najlepszy stomatolog w Starachowicach i okolicy. Nie ma sobie równych. Nie tylko rwanie ale również leczenie na najwyższym poziomie. Naprawdę szczerze polecam.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Starachowice"?

VITA Centrum Zdrowia
Żytnia 31