Maciej Zbrzezniak

Urolog

Chciałabym tą drogą serdecznie podziękować Panu Doktorowi za opiekę i dokonane zabiegi w Klinice Urologii im prof. W.Orłowskiego w Warszawie.Pan Doktor Maciej Zbrzeźniak jest wysokiej klasy chirurgiem urologiem,pełnym empatii dla pacjenta,wyważonym w wydawaniu diagnozy.Wielkie brawa i najlepsze życzenia na przyszłość. Barbara

Barbara

Już dwukrotnie dr M.Zbrzeźniak operował mnie metodą laparoskopii, raz usunął duży kamień z moczowodu a ostatnio "poprawił" mi prostatę. Zawsze ja coś obiecał to słowa dotrzymał. Jakość operacji oceniam na najwyższym poziomie. Jest wysokiej klasy fachowcem i wspaniałym człowiekiem. Dr. zajmuje się moimi dolegliwościami od około 5 lat i nigdy mnie nie zawiódł. Bez wahania polecam Państwu oddać się pod jego opiekę. Krzysztof Chlebiński Tel: 501 160 163

Jest wysokiej klasy fachowcem i wspaniałym człowiekiem.
Krzysztof Chlebiński Tel: 501 160 163

Super lekarz,z dużą cierpliwoscią do pacjenta.Bardzo pomógł mojemu tacie, który był u nie jednego urologa.Oby więcej takich lekarzy Polecam

Bardzo rzeczowy i kompetentny. Podchodzi do pacjenta z dużym spokojem i wyrozumiałością. Daje poczucie bezpieczeństwa. Polecam.

Wciąż poszukujesz "Urolog Warszawa"?

Warszawskie Centrum Medyczne Sp. z o.o.
ulica Wynalazek 4
Centrum Medyczne Fundacji Zdrowie