lekarz Maciej Ziomek

Super Lekarz!!! Prowadzę u niego już trzecią ciążę i jestem mega zadowolona. Nie zamienię tego lekarza na żadnego innego.

Pan doktor prowadził moje 2 ciąże. Najlepszy lekarz z powołania jakiego spotkałam. Zdecydowanie kompleksowe podejście. Patrzy na całego człowieka, potrafi uspokoić i dać poczucie bezpieczeństwa, co jest ważne zwłaszcza w pierwszej ciąży kiedy wszystko jest nowe. Poza tym kompetentny praktykujący specjalista. Poczucie humoru jak dla mnie w 10:) chociaż jak ktoś nie ma dystansu do siebie to może nie pasować.

Świetny człowiek i specjalista…! nic dodać nic ująć!! miły, uśmiechnięty i zawsze potrafi dodać otuchy gdy kobita badz dziewczyna tego potrzebuje!! Prowadziłam u niego ciążę i przyjechał gdy go potrzebowałam podczas porodu!! Gdy roniłam swoje drugie dziecko (we wczesnym stadium- miałam miec pierwsza wizytę u doktora za tydzień) również przy mnie był… Bardzo Panu dziękuję Panie Macieju ;)

Polecam wszystkim kobietom Pana dr.Macieja Ziomka.Niesamowita intuicja.Super poczucie humoru.Potwierdzę poprzednią opinię Dr.House Godulskiego szpitala.Wizytę w gabinecie można porównać do spotkania z bardzo lubianym kumplem

Lekarz z sercem. Rzadko się dziś takich spotyka. Jest specjalistą nie tylko jeżeli chodzi o prowadzenie ciąży. Jest też wsparciem i fachowcem w dużo trudniejszych sytuacjach. Pochodzę z małopolski i zazdroszczę Rudzie Śląskiej takiego lekarza, którego mam nadzieję jeszcze kiedyś spotkać w nieco radośniejszych okolicznościach.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Ruda Śląska"?

SPZOZ Lipa 3

Parkowa 4
Rybnik
ulica Porzeczkowa 39
41-806 Zabrze
Laboratorium Analiz Lekarskich ALAB Wodzisław
26 Marca 51
44-300 Wodzisław Śląski