lek. dent. Magda Brona-Teżyklek. dent. Magda Brona-Teżyk - zdjęcie profilowe

lek. dent. Magda Brona-Teżyk

Stomatolog, Medycyna estetyczna

Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Ukończyła studia na Wydziale Lekarskim z Oddziałem Stomatologii na kierunku lekarsko-dentystycznym. Obecnie lekarz dentysta w Poradni Stomatologii Dziecięcej i Rodzinnej w Uniwersyteckim Centrum Stomatologii w Gdańsku oraz Asystent w Zakładzie i Katedrze Stomatologii Wieku Rozwojowego w Gdańskim Uniwersytecie Medycznym.
Zajmuje się leczeniem zachowawczym dzieci i dorosłych, profilaktyką, protetyką i chirurgią stomatologiczną. Leczenie pacjentó...

Polecam bardzo mocno panią doktor! moje usta są piękne, doktor zrobiła że są naturalne ale też duże tak jak sobie wymarzyłam!!!bardzo dokładnie tłumaczy co i jak, nie śpieszy się.Bardzo dokładna i co najważniejsze czułam że mnie słucha i w trakcie zabiegu robiła wszytko tak bym miała swoje wymarzone usta! to był mój pierwszy zabieg ale na pewno nie ostatni! Już umówiłam się na kolejny:) doktor ma świetne wyczucie i rewelacyjnie doradza:) Dziękuję pani Doktor! i polecam w 100%

Mogę gorąco polecić panią doktor Magdę!!!! Rewelacja, bardzo kompleksowe podejście do mojego problemu, a co najważniejsze już widzę różnicę! Zdecydowałam się na mezoterapię igłową osoczem i preparatami. Pani doktor świetnie wszystko wytłumaczyła, że doskonale wiem co mi wstrzykuje. Bardzo dba o to by pacjent wiedział jak najwięcej o danych preparatach które używa!. Profesjonalne podejście, bardzo miła i potrafi uspokoić gdy się człowiek boi. Zabiegi bezbolesne, bo pani doktor używa świetnego znieczulenia! Następnym krokiem będzie powiększenie subtelne ust na które już się umówiłam! Polecam wszystkim a pani doktor serdecznie dziękuję!!! W końcu będę mieć ładną buzię!!!

Polecam Pania Doktor! takich lekarzy jest mało w Pruszczu! bardzo dobre podejście do moich dzieci (wogóle nie płakały i wyszły szczęsliwe!) gdzie wcześniej miały traumatyczne doświadczenia. Przemiła, super tłumaczy, dzieci nawet nie zauważyły kiedy pani doktor zabrała ząbek :) Super. Jak do dentysty to tylko do niej! Polecam dr w Olident na osiedlu Bursztynowym!

Polecam w 100%. Dr bardzo fachowa i bardzo miła. Już kolejny raz robię zabiegi z medycyny estetycznej u niej! Usta są bardzo naturalne! Kolejnym etapem była likwidacja zmarszczek za pomocą kwasu hialuronowego. Efekt 100% odmłodzenia i do tego wyglądam naturalnie! Dziękuję pani doktor!

Do Dr Magdy trafiłam z polecenia. I muszę powiedzieć że był to traf w 10tkę. Fachowe podejście, niesamowicie sympatyczna. Dr mnie zbadała i dobrała odpowiednie zabiegi z medycyny estetycznej. W 100% spełniła moje oczekiwania. Dziękuję za odmłodzenie mojej osoby. Polecam!

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Gdańsk"?

Igor Michajłowski

Dermatolog dziecięcy