lek. dent. Magdalena Bartoszyńska

2,5

Bardzo mila Pani. Wyleczyła zęba, który był spisany na straty, leczyła go przez ładnych parę miesięcy i od razu powiedziała, że koszt nie przekroczy 500zl. Ząb był w katastrofalnym stanie, miałam juz prawie zapalenie żuchwy. Pani go uratowała. Teraz leczę sie u innego dentysty, on jak zrobił zdjęcie RTG - potrzebne do innego zęba, dziwił sie że taki zniszczony ząb został w Bydgoszczy tak dobrze zrobiony Powiedział że jest pełen podziwu dla tak dobrze wykonanej pracy :) ja również, serdecznie ta Panią polecam. Przezabawna i sympatyczna.

Najgorszy stomatolog, u którego dane mi było zasiąść w fotelu. Pani dr bardzo nerwowa, sama nie była przekonana czy zęba robi dobrze. Spóźnia się na umówioną wizytę i nie szanuje pacjenta. Nigdy już nie skorzystam z jej usług i odradzam innym!

Może i ocena nie jest maksymalna, bo rzeczywiście trochę chaotyczna ale za to jak zrobi zęba to już się nie zepsuje. Do tej pory nikt nie był wstanie wyleczyć mi wszystkich zębów zanim nie zaczęły się psuć te, które zaczął. A tutaj po zrobieniu w końcu błogi spokój! Pierwszy raz w życiu nie muszę się przejmować zębami a minęło już ze 2lata. To samo mają moi znajomi, którzy się u niej leczą. Polecam wszystkim. To jaka jest dobra widać po kolejkach i terminach na jakie się trzeba umawiać. (może nie ...

Polecam wszystkim.
To jaka jest dobra widać po kolejkach i terminach na jakie się trzeba umawiać. (może nie powinienem zachęcać innych?)

Nie polecam pani Bartoszyńskiej nikomu!! Kompletnie nie wie co robi, zmienia zdanie co 5 minut, jest chaotyczna, niezdecydowana, szybko się denerwuje, a poza tym - nie ma pojęcia o najnowszej stomatologii estetycznej!! NIE POLECAM!!!!!

Bardzo dobry fachowiec, gadatliwa (najbardziej lubi rozmawiać o polityce), lekko chaotyczna. Polecam.

Bardzo dobry fachowiec, próbujący ratować bardzo zniszczone zęby. Leczę się u niej od wielu lat. Sympatyczna osoba, o dużej dyspozycyjności, przyjmuje w niecierpiących zwłoki sytuacjach. Godna zaufania, BARDZO POLECAM !