dr n. med. Magdalena Białek

Każda wizyta u Pani dr. Białek to spotkanie z ciepłym i życzliwym lekarzem prezentującym doskonałą wiedzę i doświadczenie. Przeprowadza dokładne badania i cierpliwie tłumaczy wątpliwości i niepewności pacjentki. Zuzanna

Pani doktor jest bardzo miła, szanuje pacjenta. Odpowiedziała mi na wszystkie pytania, była bardzo pomocna. Gabinet jest wyposażony w nowoczesny sprzęt. Nie czekałem na wizytę, wszedłem punktualnie.

Tylko ta okulistka!! Polecam w 100%. Byłam u Pani doktor w Sanitasie i jedynym minusem jest długi okres oczekiwania ale naprawdę warto!

Świetny fachowiec, rzadko się teraz takich lekarzy spotyka. Polecam z czystym sumieniem. Warto odczekać w długiej kolejce aby odstać się do tej Pani Doktor

Niesamowity specjalista. Fachowość, dokładność oraz życzliwość. Te słowa najlepiej określaja Panią Doktor.

Polecam wizytę u Pani Doktor. Nigdy nie miałem robionych tak szczegółowych badań. Pierwszy raz okulista pytał mnie o przebyte choroby które mogą mieć wpływ na wzrok. Jestem pod ogromnym wrażeniem Pani doktor.

Polecam tego lekarza!! Wybitny fachowiec. Bardzo dobra okulistka, podczas wizyt wykonuje badanie dna oka i pomiar ciśnienia. Widać że ma spore doświadczenie, poza tym przemiły człowiek. Polecam!

Fantastyczna Pani doktor zarówno jako specjalista jak i lekarz. Miałam dolegliwości zwiazane z powiekami męczyłam sie pare lat a Pani dr postawiła diagnoze w 30 minut. Polecam z czystym sumieniem.

Najlepsza okulista jaką spotkałam. Wielu lekarzy nie potrafiło powiedziec co mi jest a Pani doktor po jednej wizycie skierowała mnie na odpowiednie badania i podała diagnozę. Idealny lekarz!! Dodatkowo bardzo sympatyczna!!