lek. dent. Magdalena Bień

1,7
1,9
1,6

Nie polecam. Raz jeden zrobiła mi leczenie kanałowe robiąc w zębie otwór na wylot. W efekcie zęba trzeba było wyrwać. Nie polecam! Żaden to stomatolog.

Nie polecam. Poszłam z lekką kosmetyczną sprawą, a została mi rozwiercona zdrowa jedynka. Nigdy więcej.

Nigdy więcej.

Moja cała rodzina leczy zęby i dba o ich wygląd u dr Bień od 8 lat. Nie wyobrażamy sobie iść do innego stomatologa. Odkąd poznałam tą Panią przestała mi się pojawiać gęsia skóra na słowo "dentysta" :) Wręcz przeciwnie - wizyty u Pani Magdy są przyjemnością. Nie boję się żadnej wizyty i... nie boję się uśmiechać, bo mam piękne zęby dzięki tej wspaniałej Pani! :)

Widzę, że jednak Pani Magda może i potrafi coś zrobić - jeśli sama nie próbuje się oczyścić a tak mi się wydaje. Mniejsza z tym być może się już zmieniała i nauczyła zawodu. Jednak kilka lat temu bardzo zniszczyła moje zęby, które mnie również bardzo dużo kosztowały. Pieniądze jednak nawet nie są tu priorytetem. Chodzi o to, że problemy z wykonaniem niewłaściwej pracy mają skutki do dzisiaj i niestety również będą mieć w przyszłości. Leczenie przez nią było tak słabe, że po kilku latach poprawki niestety są już bardzo drogie a w niektórych przypadkach nawet nie do odratowania. Wiem że osób poszkodowanych jest wiele dlatego proszę pisać maile osoby poszkodowane na adres 54luk@gazeta.pl

Co za bzdury! Te wszystkie opinie to jakies brednie. Absolutnie się z nimi nie zgadzam. Jestem pacjentką pani Magdaleny i nie mam żadnych zastrzeżeń, wyleczyła każdego zęba z którym inni dentyści nie potrafili sobie poradzić.

Jestem bardzo zadowolona z usług Pani Bień. Nie wyobrażam sobie leczyć zęby u innego dentysty. A miałam juz stycznosć z takimi, którzy psuli zamiast leczyć. Pani Bień mi je uratowała.

Jestem bardzo zadowolona z usług Pani Bień.

Pani stomatolog na samym początku bardzo uprzejma do czasu aż czuje od nas pieniądze. Polecam iść na reklamację wtedy można zobaczyć jak uprzejmość potrafi się zmienić :) Dla osób które korzystały z jej "fachowości" polecam iść do innego stomatologa i zobaczyć ile wywaliliśmy pieniędzy w błoto. Dla Pani Bień - skoro tylu ludziom już źle zrobiłaś z zębami i w dalszym ciągu nie potrafisz z nimi robić to zmień może lepiej zawód albo zrób sobie jakieś dobre szkolenia bo nie rozumiem jak można robić fuszerkę przez tyle lat i dalej ...

Dla Pani Bień - skoro tylu ludziom już źle zrobiłaś z zębami i w dalszym ciągu nie potrafisz z nimi robić to zmień może lepiej zawód albo zrób sobie jakieś dobre szkolenia bo nie rozumiem jak można robić fuszerkę przez tyle lat i dalej nic nie umieć.

Z takim konowałem i rzeźnikiem to ja się w życiu nie spotkałam. Ona nie ma pojęcia o stomatologii, zastanawiam się jakim sposobem skończyła stomatologię!! Znalazłam się u niej przypadkowo, bo chodziło o usługę na już, z uwagi na bardzo uporczywy ból zębów, dziąseł i podniebienia oraz opuchlizną po prawego policzka. Zamiast zlokalizować źródło bólu poprzez zlecenie zdjęcia rtg, to rozwierciła mi 2 zdrowe zęby i skasowała 100 zł, a ropień pozostał niezlokalizowany. Nie wspomnę, że jak zaczęła wiercić, to zwijałam się, bo ból promieniował na połowę szczęki, a ona nie odczekała nawet po podaniu znieczulenia 10 sek. i już zaczęła wiercić - kretynka! Po opuszczeniu gabinetu przez resztę dnia i całą noc zwijałam się z bólu. Na drugi dzień poszłam do mojego lekarza, który w tym dniu już był na szczęście dostępny i lekarz doznał szoku. Pytał kto mi rozwiercił 2 zdrowe zęby, informując mnie, że ta osoba nie ma pojęcia o leczeniu. Następnie zleciła badanie rtg, które wykazało ropień oraz przetokę. Ropień został zlikwidowany a ja poczułam jak bym się na nowo narodziła. Ponadto okazało się, że czeka mnie usunięcie części korzenia ze względu na torbie, która dodatkowo rozpierała mi zęby, potęgując ból. Reasumując, przyczyna ogromnego bólu została zlokalizowana. A jednego z rozwierconych zdrowych zębów muszę przez niekompetencję rzeźnika o nazwie Bień leczyć teraz kanałowo!!!!!! Naraziła mnie na dodatkowy ból i koszty. Ktoś kto ją zatrudnia popełnia barbarzyństwo!!!

jeżeli sa osoby które chciały by zebrac się i wytoczyć sprawę tej pani nie ... doktor powinny się połaczyc razem tak bedzie łatwiej zaprzestać jej działaniu. mnie oszukała na nie mała sumę niefachowo wykonując swa usługę zniszczyła mi zęby nie mówiac juz o kolejnych kosztach , cierpieniu . moje gg 3445736. jeżeli sa osoby ktore chciałyby połaczyc siły i zawalczyc z ta kobieta o swoje prawa, o to by nie niszczyła zdrowia innych to połaczmy sie i zawalczmy tak bedzie nam łatwiej

Odradzam. kobieta bez serca a kwalifikacje watpliwe. zglosilam sie z ulamanym zebem a Pani Doktor zaczela mi robic wszystko na żywca. po czym jak zaczelam krzyczec z bolu i plakac to dala mi znieczulenie - i nie poczekala nawet 10sekund i zaczela znowu mi wiercic. wiec z bolu znow zaczelam krzyczec - to uslyszalam bym nie krzyczala, bo splosze pacjentow ktorzy czekaja w poczekalni. mimo moich protestow - nie przestawala wiercic. w koncu gdy sie juz zaryczalam - odpuscila. chcialam stamtad natychmiast wyjsc - nikt mnie jeszcze tak nie potraktowal - jak worek treningowy, bezdusznie i chamsko. odradzam zdecydowanie. Koszęcin - urodent - nie polecam.