lekarz Magdalena Błaszczak-Szalak

Neurolog

Podam prosty przyklad. W Miedzyleskim Szpitalu Specjalistycznym nie ma czegos takiego jak "typowy" obchod. Tam kazdy pacjent ma swojego lekarza prowadzacego. Do innych pacjentow lekarz przychodzil co dwa dni. Do mnie pani Madzia (bo inaczej nie powiem) przychodzila dwa, trzy razy w ciagu dnia. Malo tego, trafilem na SOR bo nie moglem wytrzymac z bolu. Moja dolegliwoscia byl kregoslup. Ten szpital nie "zajmuje" sie kregoslupami. Jednak.... Ten "niekompetentny" wedlug niektorych lekarz wzial mnie na oddzial bo nie mogl patrzec jak sie mecze. Reasumujac, to nie jest lekarz. To jest aniol. ...

Reasumujac, to nie jest lekarz. To jest aniol. Kazdemu zycze takiej opieki. Ta kobieta jest lekarzem z powolania.
Tylko glupiec tego nie widzi.
Powodzenia Pani Madziu w kazdej sferze zycia.
Pozdrawiam. Robert.

Nie polecam nikomu ! Brak Profesjonalnego podejścia do pacjenta .Brak omówienia wyników badań. Czułem się jakby Dr przyjmowala mnie Za karę.