lek. med. Magdalena Brajczewskalek. med. Magdalena Brajczewska - zdjęcie profilowe

lek. med. Magdalena Brajczewska

Dermatolog, Medycyna estetyczna

Specjalista dermatolog - wenerolog. Ukończyła Warszawską Akademię Medyczną. Specjalizację zrobiła w Szpitalu Dermatologicznym w Warszawie. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych. Jest lekarzem z wieloletnim stażem szpitalnym oraz dużym doświadczeniem w leczeniu pacjentów ambulatoryjnych. Od wielu lat zajmuje się dermatologią ogólna, estetyczną, laseroterapią i fototerapią łuszczycy. Gabinet "Dermedica" prowadzi od 1998 roku. Dobrze mówi w języku angielskim.

Zasugerowałam się opiniami tutaj innych pacjentek i powiem szczerze, że również się nie zawiodłam. Pani doktor dokładnie analizuje problem i trafia z leczeniem. Polecam!

Bardzo miła, wzbudza zaufanie - doskonały specjalista. Dziękuje jestem bardzo zadowolona z efektów leczenia.

Dla mnie świetna specjalistka ! Szukałam lekarza, Pani Brajczewska miała dobre opinie, po telefonie na recepcję dość szybka wizyta, personel miły i pomocny, miejsce czste i zadbane, a Pani doktor przyjazna pacjentowi. Wytłumaczyła plan leczenia i co się dzieje i dlaczego. Teraz jestem już chwilę po leczeniu i widzę bardzo pozytywne efekty z czego jestem dumna i zadowolona !!! Poleciłam Panią doktor jednej z moich koleżanek i Wam też polecam dziękując za pomoc.

właściwa osoba na właściwym miejscu!!! świetne podejście do pacjenta, pełen profesjonalizn,ale co najważniejsze trafna diagnoza i skuteczne leczenie. polecam

najwazniejsze jest kompleksowe podejscie do pacjenta i zastosowanie rowznych metod nie tylko tych drogich, ale przede wszytkim takich ktore pomoga wyprowadzic z choroby ,wlasnie takie mialam wrazenie w tym przypadku, polecam jesli ktos ma problemy dermatologiczne moge powiedziec ze ten lekarz pomoze :)

Wciąż poszukujesz "Dermatolog Warszawa"?

Maciej Krajewski

Dermatolog estetyczny