mgr inż. Magdalena Bugajmgr inż. Magdalena Bugaj - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3

mgr inż. Magdalena Bugaj

Dietetyk

Pani Magda jest bardzo rzeczowa i sumienna, ma bardzo dobre podejście do pacjenta. Wzięła pod uwagę moje problemy z tarczycą oraz alergie pokarmowe których mam sporo. Zdecydowanie polecam!

Polecam panią Magdę jako dietetyka. Jej podejście do pacjenta jest profesjonalne i ciepłe. Szczególnie cenne dla mnie jest to, że nauczyłam się racjonalnie patrzeć na potrzeby mojego organizmu i zmienić nawyki żywieniowe. Poprawiło się moje samopoczucie i przede wszystkim zdrowie. Dietę dobiera indywidualnie do potrzeb zdrowotnych i preferencji żywieniowych.. Wiedza, jaką od Niej otrzymałam, będzie procentować całe życie. Naprawdę warto!

Wiedza, jaką od Niej otrzymałam, będzie procentować całe życie. Naprawdę warto!

Nie polecam nikomu. Pani Magdalena jest osobą kompletnie nie przygotowaną do prowadzenia pacjentów. Diety z szablonów, nie uwzględnia np. alergii. Do tego jest nie miła i przemądrzała i nie słucha pacjentów! Nie odpowiada na maile (lub z tygodniowym opóźnieniem po interwencji telefonicznej), generalnie katastrofa! Tak nie profesjonalnej osoby nie spotkałem. Kompletna strata pieniędzy!

Ja jestem zadowolona z podejścia p.Magdy i efektów stosowania diety. Nie byłam zaskoczona płatnościami, gdyż na stronie internetowej (www.dietetyk-krakow.pl) jest opisane co i ile kosztuje, a zostałam potraktowana uprzejmie i według mnie fachowo. Ela

\Jest ona osoba miłą , chce żeby ludzie byli szczuplejsi i im w tym pomaga polecam Patrycja

Bardzo miła osoba z dużą wiedzą.Polecam . Małgorzata

Bardzo miła osoba z dużą wiedzą.Polecam . Małgorzata

Dobre podejście, wizyta z ankietą i poradą trwa około 40 minut. Odbiór indywidualnej diety jest z objaśnieniami i wskazówkami, a ponadto dieta zawiera też przepisy na proponowane w niej potrawy. Ogólnie pozytywnie:)