lek. dent. Magdalena Burkacka

Nie zgadzam się z opinią tych nie zadowolonych,jestem zadowolony z usług pani burkackiej,wraz z narzeczoną.

Byłam u tej Pani wyrwać zęba 8 poradziła sobie świetnie i było bezboleśnie:)

Byłam u tej Pani wyrwać zęba 8 poradziła sobie świetnie i było bezboleśnie:)

pani doktor robiła mi jedynkę. Nie wyczyściła dokładnie tego zęba gdyż po zrobieniu go miałam czarną kreskę między plombą a zębem. Wcześniej powiedziała,że mam śmieszną czy dźiwną barwę uzębienia i jeszcze nigdy takiej nie widziała, więc nawet nie postarała się aby wypełnienie było choć trochę podobne do zęba, gdyż spieszyło jej się, można było to zauważyć. Po 2 lub 3 tygodniach plomba wypadła. Byłam z tym zębem u innej stomatolog i świetnie dała sobie radę, dobrała kolor, doradziła:)do Pani Burkackiej nie poszłabym nawet za darmo, gdyż szkoda zęba.

Co do kosztów jesk do przeskoczenia ok .

Co do kosztów jesk do przeskoczenia ok .