lek. dent. Magdalena Chowaniec

Leczę się i p. dr.Chowaniec już 4 lata ze swoją rodziną i bardzo sobie chwalę.Pani doktor jest bardzo profesjonalna , uprzejma .Nie jest wyniosła jak inni lekarze jest poprostu fajna .

dawno nie spotkałem tak miłego lekarza, bardzo sympatyczna osoba (i atrakcyjna :-)) i znakomity fachowiec... polecam w 300 (trzystu)procentach :-)

Usunięcie mleczaka ze względów ortodontycznych

Usunięcie mleczaka ze względów ortodontycznych

Bardzo sympatyczna osoba. Jak ma zaboleć to powie, że zaboli, pyta się czy dać znieczulenie czy nie - gabinet wyposażony jak trzeba. Chodzę do niej od lat i nie miałem nigdy żadnych nieprzyjemności, wręcz polecam i zawsze polecałem każdemu kto lubi superdokladne podejście - sprawdza dokładnie co i jak zrobiła przygląda się jak trza. Pisze tą opinię bo póki co jest tylko jedna kogoś kto przyszedł z narowistym dzieciakiem, który akurat nie miał humoru a u innej dentystki już go zagłaskali na śmierć :) Bardzo polecam Panią Magde. Tomuś

Bardzo polecam Panią Magde.
Tomuś

Witam.Nie polecam tej pani żadnemu rodzicowi!. Poszedłem z dzieckiem ponieważ popsuł się mu mleczak.Potrzebne było borowanie. Ząbęk był średnio popsuty ale trzeba było go dobrze oczyścić.Syn się wyrywał bo go b.bolało.P.dr powiedziała,że takim małym dzieciom(5-latek) nie daje się znieczulenia i brutalnie "dłubała mu w zębie.Gdy dziecko nie pozwoliło dostało nieprzyjemną reprymendę,że jest niegrzeczne i narowiste.Ja natomiast usłyszałem,że powinienem dziecko przygotować.... Na wizytę czekaliśmy 3 tygodnie i proszę mi wierzyć syn był przygotowywany.Kupiliśmy mu nawet płytę z filmem "Było sobie życie"gdzie wszystko jest ładnie wyjaśnione. Wracając do P. dr. Nie zrobiła mu tego zęba.Zostaliśmy prawie wyproszeni z gabinetu. P.dr była szalenie nieprzyjemna.Dziś syn ma wyleczonego zęba u dr Stasiak i ją zdecydowanie polecam. Super podejście do dzieci. Nie było problemu,znieczuliła tak,że nikt się nie zorientował i wyczyściła ząbek.Powiedziała,że nerw był na wierzchu i za nic nie obyłoby się bez znieczulenia... Moje dziecko po traumatycznych przeżyciach u P.Magdy znów chce chodzić do dentysty. Sukces.Zresztą razem z żoną chodziliśmy do dr chowaniec ale wielokrotnie była nieprzyjemna i niedelikatna.(żonie przez nieuwagę wbiła się narzędziem dent.w dziąsło)Więcej do niej nie pójdziemy.Mam wrażenie,że od kiedy zmieniła gabinet to przestało zależeć jej na ludziach.Po co ma się męczyć z małym dzieckiem i tracić czas jak może w tym czasie zrobić 3 dorosłe osoby i odpowiednio je" skasować "?? Ma swoją "zamożną"klientelę a resztę ma w nosie. Nieładnie. Pozdrawiam