lekarz Magdalena Czekień

Nie polecam tej Pani. Wybrałam ją ze względu na najlepsze opinie, a niestety zawiodłam się na Pani Doktor okropnie. Przy mocno odbiegających od norm wyników hormonów usłyszałam, że jestem zdrowa. Pani Doktor źle zanotowała moje problemy- napisała na karcie, że nie zgłaszam żadnych dolegliwości,że mam regularne cykle itd a właśnie przyszłam na wizytę ze względu na nieregularne cykle, plamienia i wszelkie inne dolegliwości związane z moimi złymi i udokumentowanymi wynikami. Gdy zgłosiłam, że mam bolesne "guzy" (niegroźne) w piersiach, które są spore i nie jestem w stanie ruszyć ręką, bo ...

Gdy zgłosiłam, że mam bolesne "guzy" (niegroźne) w piersiach, które są spore i nie jestem w stanie ruszyć ręką, bo tak mi utrudniają życie, to usłyszałam "jesteś zdrowa dziewczyno". Rozumiem, że można być "znieczulonym" na pewne problemy przy takiej ilości pacjentów i stażu pracy ale nie można się oczyszczać pisaniem nieprawdy na karcie i czekaniem aż wyniki się pogorszą a się właśnie pogorszyły.

Polecam serdecznie,fachowa,sympatyczna z dużą wiedza.wnętrze gabinetu bardzo czyste i higieniczne.100% satysfakcji.

Polecam-wspaniała osoba,znająca się na tym co robi-polecam

Polecam-wspaniała osoba,znająca się na tym co robi-polecam

lek. med. Magdalena Czekień chciałam gorąco podziękować za przewspaniałą opiekę jaką "nas" otoczyła,tego się nie da opisać jaka czuje wdzięczność,DZIĘKUJĘ!!! Przy moim cierpieniu wspierała mnie jak nikt dotąd,to jest niesamowite,będę pamiętać , na sama myśl o tak przykrym dla mnie wydarzeniu zawsze będę miała w pamięci cudowna opiekę ,która pomogła mi przetrwać trudne chwile. kocham Panią ,nigdy się nie spotkałam z takim lekarzem dotąd. Niech Bóg Pana błogosławi w dalszej pracy.

Najlepszy lekarz na świecie, Cierpliwa, delikatna i wyrozumiała

Najlepszy lekarz na świecie, Cierpliwa, delikatna i wyrozumiała

Bardzo miła Pani ginekolog, fachowe podejście. Polecam. Przyjmuje w poradni dla kobiet w ciąży!

Bardzo miła Pani ginekolog, fachowe podejście. Polecam.
Przyjmuje w poradni dla kobiet w ciąży!