dr Magdalena Człapka-Matyasik

Dietetyk

Jestem bardzo zadowolona z wizyt u Pani Magdy. Miałam zaawansowana anemię przez ponad dwa lata. Lekarz leczył mnie żelazem na receptę, które stabilizowało mnie tylko na czas brania leków. Po odstawieniu żelaza, znów wpadałam w anemię. Dieta pozwoliła mi w doprowadzić żelazo do normy (myślałam, że to nie jest możliwe), a po odstawieniu żelaza utrzymać wszystkie wyniki krwi w normie. Zmieniła również moje podejście do zdrowego odżywiania, jem zdrowo, mogę bez przeszkód uprawiać sport (co było z anemią niesatysfakcjonujące) i czuję się świetnie. Polecam usługi Pani Magdy, ma dobre podejście ...

Polecam usługi Pani Magdy, ma dobre podejście do pacjenta, jest motywująca i człowiek ma poczucie dobrze wydanych pieniędzy:)

Korzystałam z porad pani Magdy i jestem zachwycona Jej podejściem, wiedzą, umiejętnością nawiązania ze mną kontaktu i co najważniejsze.......efektem końcowym, z którego jestem dumna bo to częściowo moja praca także ;-) Rozpisany dieta była w trafiony perfekcyjnie i uwzględniają wszystkie moje "grzesznika" (nawet nalesniki :-) Jestem Jej bardzo wdzięczna za pomoc!

Jestem Jej bardzo wdzięczna za pomoc!

Rewelacja!!!W miesiac schudłam 5 kg stosując sie do diety rozpisanej przez Pania Madgę, waga wciaz spada:) super efekty, jestem najedzona nie głoduje i czuje sie swtenie:)

Pani Magda jest świetna. Nie przypuszczałam, że dieta może byc taka przyjemna - smaczna i łatwa w przygotowaniu. Pozbyłam sie już ponad 10 kg :-) Polecam z czystym sumieniem!

nie polecam. Potraktowała mnie zbywając problem.Poza tym NIE JEST LEKARZEM a tylko ma tytuł uczelni wyzszej. Mi nie pomogła, dieta była nieodpowiednia, nie uwzględniła tego ze nie moge jeść kilku warzyw itp.

Wciąż poszukujesz "Dietetyk Poznań"?

mgr
Paulina Szczechowicz