dr Magdalena Człapka-Matyasik

Dietetyk

Zdecydowanie nie polecam . W czasie wizyty wszystko wydawało się ok. Niestety kiedy znacznie minął czas wysłania ustalonej diety byłem zmuszony grzecznie upomnieć się o protokół żywieniowy . Pani stwierdziła że już wysłała i od tej chwili była już mniej uprzejma i tłumaczyła się brakiem czasu .A na końcu poinformowała mnie że zawinił adres .Ale są jeszcze telefony . Po jakimś czasie otrzymałem siedmiodniowy protokół żywieniowy . W związku ze swoim schorzeniem niektórych produktów z tej listy nie mogę spożywać co zresztą było omawiane na wcześniejszej wizycie .Kiedy poinformowałem Panią ...

Po jakimś czasie otrzymałem siedmiodniowy protokół żywieniowy .
W związku ze swoim schorzeniem niektórych produktów z tej listy nie mogę spożywać co zresztą było omawiane na wcześniejszej wizycie .Kiedy poinformowałem Panią o problemie , oznajmiła że wszystkim ustala taką samą dietę i jest ok.. Podejrzewam że Pani stosuje szablon a informacje o mojej osobie z wizyty też pewno się gdzieś zapodziały .
Zawiodłem się i myślę że nikt nie powinien polecać tej Pani . Szkoda zdrowia i pieniędzy .

Niestety nie polecam Pani dietetyk. Nasze spotkanie zaczęło się od 20 minutowego spóźnienia Pani Magdaleny. Zleciłem przygotowanie diety w związku z m.in, problemami z alergią pokarmową, do Pani dietetyk zostały dostarczone badania medyczne wskazujące produkty które muszę wykluczyć. Dieta którą otrzymałem zawierała niestety produkty na które mam alergie. Po złożeniu reklamacji, po kilku tygodniach w końcu otrzymałem odpowiedź zwrotną, że dieta może zostać poprawiona. Niestety straciłem zaufanie więc wolę nie ryzykować. Informacja o kontakcie z prawnikiem w razie oczerniania w internecie którą dostałem od Pani dietetyk też nie jest na miejscu przy odpisywaniu na mail reklamacyjny. Oczywiście wyrażam tutaj tylko swoją opinie i nie mam zamiaru nikogo oczerniać.

Jestem bardzo zadowolona z wizyt u Pani Magdy. Miałam zaawansowana anemię przez ponad dwa lata. Lekarz leczył mnie żelazem na receptę, które stabilizowało mnie tylko na czas brania leków. Po odstawieniu żelaza, znów wpadałam w anemię. Dieta pozwoliła mi w doprowadzić żelazo do normy (myślałam, że to nie jest możliwe), a po odstawieniu żelaza utrzymać wszystkie wyniki krwi w normie. Zmieniła również moje podejście do zdrowego odżywiania, jem zdrowo, mogę bez przeszkód uprawiać sport (co było z anemią niesatysfakcjonujące) i czuję się świetnie. Polecam usługi Pani Magdy, ma dobre podejście ...

Polecam usługi Pani Magdy, ma dobre podejście do pacjenta, jest motywująca i człowiek ma poczucie dobrze wydanych pieniędzy:)

Korzystałam z porad pani Magdy i jestem zachwycona Jej podejściem, wiedzą, umiejętnością nawiązania ze mną kontaktu i co najważniejsze.......efektem końcowym, z którego jestem dumna bo to częściowo moja praca także ;-) Rozpisany dieta była w trafiony perfekcyjnie i uwzględniają wszystkie moje "grzesznika" (nawet nalesniki :-) Jestem Jej bardzo wdzięczna za pomoc!

Jestem Jej bardzo wdzięczna za pomoc!

Rewelacja!!!W miesiac schudłam 5 kg stosując sie do diety rozpisanej przez Pania Madgę, waga wciaz spada:) super efekty, jestem najedzona nie głoduje i czuje sie swtenie:)

Pani Magda jest świetna. Nie przypuszczałam, że dieta może byc taka przyjemna - smaczna i łatwa w przygotowaniu. Pozbyłam sie już ponad 10 kg :-) Polecam z czystym sumieniem!

nie polecam. Potraktowała mnie zbywając problem.Poza tym NIE JEST LEKARZEM a tylko ma tytuł uczelni wyzszej. Mi nie pomogła, dieta była nieodpowiednia, nie uwzględniła tego ze nie moge jeść kilku warzyw itp.

Uważam, że Pani Magda to bardzo dobry lekarz. Wspaniałe podejście do pacjenta. Wszystko jasno i rzeczowo. Warta polecenia.

Bardzo pomogła mi i mojemu dziecku. Jestem wdzięczna. Dziękuję

Bardzo pomogła mi i mojemu dziecku. Jestem wdzięczna. Dziękuję

Bylem u pani doktor i jestem zadowolony. Pomogla mi pozbyc sie zbednych kilogramow.Miala dla mnie zawsze wystarczajaco duzo czasu, byla kompetentna i uprzejma. Nie wymyslala zadnych "diet cud", a przygotowane przez nia jadlospisy byly zawsze smaczne i latwe w przygotowaniu, nawet dla takiej "nogi" kulinarnej jak ja. Szczerze polecam