Jestem lekarzem dentystą, absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Staż podyplomowy odbyłam w Mazowieckim Centrum Stomatologii.
Stomatologia jest nie tylko moją ...

Stomatologia jest nie tylko moją pracą, ale i pasją, wciąż poszerzam swoją wiedzę i doskonalę umiejętności. Zajmuję się stomatologią zachowawczą i dziecięcą, endodoncją, protetyką i chirurgią, docelowo chciałabym ukierunkować się na ortodoncję, która interesuje mnie najbardziej.
W moim zawodzie najważniejszy jest pacjent i jego dobro, dlatego dokładam wszelkich starań, aby wizyta przebiegała w bezstresowej i miłej atmosferze, a leczenie było bezbolesne. Kładę duży nacisk na rozmowę z pacjentem, poznanie jego problemów i oczekiwań, wyjaśnienie wątpliwości. Chętnie przyjmuję także młodszych pacjentów, kontakt z dziećmi sprawia mi przyjemność, a pozytywne rezultaty leczenia dają dużą satysfakcję.
W wolnych chwilach uczę się języków starożytnych, rozwijam umiejętności kulinarne oraz uprawiam sport.

Znajomość języków obcych:
- język angielski,
- język włoski

Wykonywane badania:
- badanie stanu jamy ustnej,
- badanie radiologiczne

Karina

27.04.2017

Pani doktor mimo młodego wieku poradziła sobie z usunięciem 2 ósemek o wiele lepiej niż mój poprzedni (o wiele starszy stażem) dentysta. Po zabiegu u M. Domańskiej opuchlizna i ból utrzymały się o wiele krócej niż przy tamtym pierwszym zabiegu. Duży plus za uśmiech i pozytywną atmosferę, które pomogły lepiej znieść stresujący moment.

Nikola

27.03.2017

Najsympatyczniejsza Pani stomatolog z jaką się spotkałam. Po wykonaniu przeglądu dokładnie omówiła stan mojego uzębienia i potencjalne problemy jakie mogą się pojawić wraz z propozycjami ich rozwiązania. Ceny nie ścinają z nóg jak u niektórych innych warszawskich dentystów.

Piotr

20.03.2017

Stefan

13.12.2016

Pani Doktor spowodowała, że chętniej chodzę leczyć zęby. Wreszcie ktoś powiedział mi co jest do zrobienia i co może być do zrobienia w przyszłości - zrozumiałym dla szarego człowieka językiem. Cierpliwa, nie denerwuje się, gdy dopytywałem. W gabinecie wprowadza spokój i porządek, który uspokoił też mnie. Nie ma ponaglania i wysokich cen, co miałem w poprzednim gabinecie. Jeśli ktoś oczekuje jasnego, zrozumiałego wytłumaczenia i poczucia, że jest się zaopiekowanym przed dobre ręce, polecam z całego serca dr Domańską.

Zadowolony pacjent

25.02.2014

Kompetentna, doświadczona , rzeczowa pani doktor. Niespotykane podejście do pacjenta. Tłumaczy co będzie robiła, efekty leczenia rewelacyjne a co najwazniejsze bardzo skuteczne i bezbolesne. Dość atrakcyjne ceny

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Warszawa"?

Dental-Design Jaworska
ul. Nowoursynowska 134