Jestem lekarzem dentystą, absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Staż podyplomowy odbyłam w Mazowieckim Centrum Stomatologii.
Stomatologia jest nie tylko moją ...

Stomatologia jest nie tylko moją pracą, ale i pasją, wciąż poszerzam swoją wiedzę i doskonalę umiejętności. Zajmuję się stomatologią zachowawczą i dziecięcą, endodoncją, protetyką i chirurgią, docelowo chciałabym ukierunkować się na ortodoncję, która interesuje mnie najbardziej.
W moim zawodzie najważniejszy jest pacjent i jego dobro, dlatego dokładam ...

Pani stomatolog na medal. Takie podejście powinien mieć każdy do pacjenta . Pani Magdalena jest najlepszym przykładem. Polecam wszystkim

Pani stomatolog na medal. Takie podejście powinien mieć każdy do pacjenta
. Pani Magdalena jest najlepszym przykładem. Polecam wszystkim

Profesjonalna opieka dentystyczna, Pani stomatolog konkretna i bezproblemowa w kontakcie z pacjentem.Od początku do końca wyjaśniła wszystkie interesujące mnie kwestie i poświęciła odpowiednią ilość czasu. Efekty zabiegu bez zarzutu.

Doktor Domańska to profesjonalistka. Podczas wizyty poświęciła mi odpowiednią ilość czasu, wykonała dokładny przegląd. Znalazły się u mnie 2 niewielkie ubytki, które od razu załatała. Pod koniec udzieliła mi również porady na temat higieny jamy ustnej. Bardzo dobre podejście do pacjenta!

Leczenie na wysokim poziomie z nowoczesnym sprzętem to coś, czego nie uświadczy się obecnie w każdym gabinecie, więc stawiam duży plus! Oprócz dobrze wykonanego wypełnienia doceniam to, że P. doktor jest bardzo kontaktowa i dokładnie odpowiada na wszelkie pytania.

Pani doktor mimo młodego wieku poradziła sobie z usunięciem 2 ósemek o wiele lepiej niż mój poprzedni (o wiele starszy stażem) dentysta. Po zabiegu u M. Domańskiej opuchlizna i ból utrzymały się o wiele krócej niż przy tamtym pierwszym zabiegu. Duży plus za uśmiech i pozytywną atmosferę, które pomogły lepiej znieść stresujący moment.

Najsympatyczniejsza Pani stomatolog z jaką się spotkałam. Po wykonaniu przeglądu dokładnie omówiła stan mojego uzębienia i potencjalne problemy jakie mogą się pojawić wraz z propozycjami ich rozwiązania. Ceny nie ścinają z nóg jak u niektórych innych warszawskich dentystów.

Pani Doktor spowodowała, że chętniej chodzę leczyć zęby. Wreszcie ktoś powiedział mi co jest do zrobienia i co może być do zrobienia w przyszłości - zrozumiałym dla szarego człowieka językiem. Cierpliwa, nie denerwuje się, gdy dopytywałem. W gabinecie wprowadza spokój i porządek, który uspokoił też mnie. Nie ma ponaglania i wysokich cen, co miałem w poprzednim gabinecie. Jeśli ktoś oczekuje jasnego, zrozumiałego wytłumaczenia i poczucia, że jest się zaopiekowanym przed dobre ręce, polecam z całego serca dr Domańską.

Kompetentna, doświadczona , rzeczowa pani doktor. Niespotykane podejście do pacjenta. Tłumaczy co będzie robiła, efekty leczenia rewelacyjne a co najwazniejsze bardzo skuteczne i bezbolesne. Dość atrakcyjne ceny

Witam, Poleciła mi tego lekarza kolezanka z pracy, jako lekarza kompetentnego, tłumaczącego cel i rodzaj dokonywanego zabiegu. Jest bardzo miła, sympatyczna i co najważniejsze ceny są bardzo atrakcyjne jak na Zgierz.Nie zdziera z pacjenta jak co nie które inne prywatne gabinety w Zgierzu