Jestem lekarzem dentystą, absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Staż podyplomowy odbyłam w Mazowieckim Centrum Stomatologii.
Stomatologia jest nie tylko moją ...

Stomatologia jest nie tylko moją pracą, ale i pasją, wciąż poszerzam swoją wiedzę i doskonalę umiejętności. Zajmuję się stomatologią zachowawczą i dziecięcą, endodoncją, protetyką i chirurgią, docelowo chciałabym ukierunkować się na ortodoncję, która interesuje mnie najbardziej.
W moim zawodzie najważniejszy jest pacjent i jego dobro, dlatego dokładam wszelkich starań, aby wizyta przebiegała w bezstresowej i miłej atmosferze, a leczenie było bezbolesne. Kładę duży nacisk na rozmowę z pacjentem, poznanie jego problemów i oczekiwań, wyjaśnienie wątpliwości. Chętnie przyjmuję także młodszych pacjentów, kontakt z dziećmi sprawia mi przyjemność, a pozytywne rezultaty leczenia dają dużą satysfakcję.
W wolnych chwilach uczę się języków starożytnych, rozwijam umiejętności kulinarne oraz uprawiam sport.

Znajomość języków obcych:
- język angielski,
- język włoski

Wykonywane badania:
- badanie stanu jamy ustnej,
- badanie radiologiczne

Milena

17.07.2017

Profesjonalna opieka dentystyczna, Pani stomatolog konkretna i bezproblemowa w kontakcie z pacjentem.Od początku do końca wyjaśniła wszystkie interesujące mnie kwestie i poświęciła odpowiednią ilość czasu. Efekty zabiegu bez zarzutu.

Ala

21.06.2017

Doktor Domańska to profesjonalistka. Podczas wizyty poświęciła mi odpowiednią ilość czasu, wykonała dokładny przegląd. Znalazły się u mnie 2 niewielkie ubytki, które od razu załatała. Pod koniec udzieliła mi również porady na temat higieny jamy ustnej. Bardzo dobre podejście do pacjenta!

Kinga

25.05.2017

Leczenie na wysokim poziomie z nowoczesnym sprzętem to coś, czego nie uświadczy się obecnie w każdym gabinecie, więc stawiam duży plus! Oprócz dobrze wykonanego wypełnienia doceniam to, że P. doktor jest bardzo kontaktowa i dokładnie odpowiada na wszelkie pytania.

Karina

27.04.2017

Pani doktor mimo młodego wieku poradziła sobie z usunięciem 2 ósemek o wiele lepiej niż mój poprzedni (o wiele starszy stażem) dentysta. Po zabiegu u M. Domańskiej opuchlizna i ból utrzymały się o wiele krócej niż przy tamtym pierwszym zabiegu. Duży plus za uśmiech i pozytywną atmosferę, które pomogły lepiej znieść stresujący moment.

Nikola

27.03.2017

Najsympatyczniejsza Pani stomatolog z jaką się spotkałam. Po wykonaniu przeglądu dokładnie omówiła stan mojego uzębienia i potencjalne problemy jakie mogą się pojawić wraz z propozycjami ich rozwiązania. Ceny nie ścinają z nóg jak u niektórych innych warszawskich dentystów.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Warszawa"?

Dental-Design Jaworska
ul. Nowoursynowska 134