dr n. med. Magdalena Dudzińska

Neurolog dziecięcy, Pediatra

Leczyliśmy syna u Pani doktor 11 lat.Najpierw prywatnie w Gliwicach potem Pani doktor sama zaproponowała leczenie w poradni bez żadnych kosztów.Profesjonalistka w każdym calu, walczy o każde dziecko.Rozmowa z Panią doktor to przyjemność,tłumaczy wszystko dziecku i rodzicom. Po zakończeniu leczenia syn (18 lat) wręczył Pani doktor bukiet kwietów w podziękowaniu a Pani doktor wzruszyła się jakby dostała miljon złoty. To lekarz warty polecenia. Będziemy wdzięczni Pani doktor do końca naszego życia - nasz syn dzięki Pani doktor jest dziś ZDROWY!!!!!

właśnie wróciłam z dzieckiem z oddz.neurologicznego CHCPiO. Opieka , diagnoza i zainteresowanie chorym dzieckiem jest na pierwszym planie. wspaniali lekarze z Panią Ordynator na czele!!! wielkie dzieki-e.p

Wspaniały lekarz. Przede wszystkim dociekliwy i chcący pomóc. Wszystko tłumaczy rodzicom. Podczas pobytu na oddziale neurologii dziecięcej zrobiono dziecku wszystkie badania. Moje dziecko było w sumie już osiem razy w różnych szpitalach (w tym w CZD w Warszawie), ale z takim kompleksowym podejściem do małego pacjenta spotkałam się tylko tutaj. polecam!!!!

zaczęła jezdzić na różne sympozja i odczyty i nie ma już czasu żeby wytłumaczyć rodzicom co się dzieje z dzieckiem

pani dr jest wspaniałym lekarzem, ale i człowiekiem. Miła, cierpliwa, życzliwa, bardzo kompetentna. Dziękuję Pani doktor.

Wciąż poszukujesz "Neurolog dziecięcy Chorzów"?

NZOZ Przychodnia "Sikornik" Sp z.o.o.
Gliwice
Wizyty Domowe