Magdalena Fesio

2,5
2,5
2,7
2,6

Byłam dwa razy, mając silną depresję, wychodziłam z płaczem. Zero empatii i zrozumienia, wręcz pokazywanie zniecierpliwienia. Do tego ignorancja pacjenta i jego problemów. Zdecydowanie nie polecam.

Jak potrzebujesz zwolnienia to petarda, jak potrzebujesz pomocy to polecam iść gdzie indziej , bo tu jej nie dostaniesz

Dramat... Zero kompetencji, wyczucia, empatii . Jak najdalej ! Ciężko trafić na porządnego psychiatrę, ale ta pani to totalna porażka.

Brak empati i szacunku do pacjentów . Spóźnienie 1,5 godziny , bez słowa przepraszam . Wizyta 3 minuty . Może dla przedłużenia recepty to wystarczy ale dla osoby szukającej pomocy pierwsza wizyta chyba powinna trwać dłużej bo trudno w tak krótkim czasie przeprowadzić jakikolwiek wywiad . Recepta wypisana i zero informacji co to za lek , jak będzie działał, po jakim czasie . A jeżeli przepisuje lekarz lek to oznacza że pacjent potrzebuje leczenia . Absolutnie odradzam .

Nie polecam. Nie wzbudza zaufania. Nieuprzejma, niekopleksowa, nie godna polecenia. Stanowczo odradzam.

Zero zainteresowania pacjentem, mogę powiedzieć że pani nie jest kompetentna do swojej pracy. Zamiast przeprowadzić rozmowę z pacjentem pyta się pacjenta " chce pan/pani leki na depresję?"... Szanujmy się ale to jest chore- jeśli ona w ten sposób pracuje wcale się nie zdziwię jak osoby które ich nawet nie potrzebują przychodzą do niej. Zamiast przeprowadzić wywiad z pacjentem ma ogromne problemy do pacjenta, nie potrafi kontrolować własnej mimiki jak i emocji. Stwierdza że z pacjentem jest coś nie tak po czym ignoruje go. Nie polecam.

Nie polecam.

Miałam ciepłe podejście do Pani Doktor. Ale ewidentnie widać, że stosunek zmienił się na chłodny. Od dawna. Nie wiem nic o sobie. Jakbym do ściany mówiła. Owszem, że wszystko wie. Pozostała mi pustka w glowie. Wyczuwa się awers. Niechęć. Nie można rozwinąć tematu. Ucina rozmowy. Że wszystko wie. Wyszłam zestresowana nie raz. Wręcz sfiksowana. Nie należę do osób nie logicznych. Od iks czasu wymagałam uporządkowania spraw. Myśli. Ile razy nie usiłowałam tego zrobić. By ogarnąć zdrowie. Nie wychodzi mi. Wręcz przerywa ta Pani wątek. I nie można ani się wypowiedzieć. Ani skupić. Zgadzam się z opinią. Wychodzę zdołowana. Sfrustrowana. Myślę, że ta Pani nie jest zainteresowana człowiekiem. Nie ma odbicia we mnie. I dla zdrowia utnę kontakt. Po dzis dzień nic nie wiem. Nagadałam sie nie raz. Ale nic z tego nie wynika. Pustka w glowie.

Szybka i trafna diagnoza. Leki dobrane zostały naprawdę profesjonalnie. P. Doktor uprzejma, nienachalna no i przede wszystkim profesjonalna.

To nie lekarz psychiatra kiedy człowiek jest zbity czuje lęk i przychodzi do takiego lekarza odrazu jemu ufając bo jak by nie było ma się świadomość gdzie się wchodzi mówiąc o swoich problemach widzi na ustach uśmieszek, a po rozmowie telefonicznej uzyskałem pewność że taka pani doktor drwiła sobie z człowieka i jego problemie i bezradności na jego rozwiązanie... Chciałbym się dowiedzieć gdzie ta pani kupiła doktorat bym też se kupił.

Polecam jak najbardziej, Pani Doktor bardzo mi pomogla, poniewaz mialam problem, nie potrzebowalam naciagac na zwolnienie itd. Dlatego dla mnie i moich znajomych PIERWSZA KLASA ! Szkoda ze do tej pory zmuszona bylam leczyc sie gdzie indziej.