lekarz Magdalena Filipek-Obwiosło

2,7
2,1

Pani doktor jest bardzo nie uprzejma i opryskliwa .Na wielokrotną moją prośbę o wystawienie zaświadczenia o noszeniu okularów korekcyjnych odmówiła bez podania przyczyny ( nie bo nie ) Straszyła ochroną i wyganiała z gabinetu. Dopiero po interwencji u dyrektora ośrodka z łaską wypisała. Nie polecam tej okulistyki.

Nie polecam tej okulistyki.

Beznadziejny lekarz. Źle zbadała córce wzrok i dobrała szkła, nie słuchała, co się do niej mówi. Może by tak czas na azyl, Siostro? Nie polecam

Beznadziejna lekarka a przede wszystkim człowiek. Pracuje w przychodni na Wawelu. Zgłosiłem się do niej z prośbą żeby mnie przyjeła z powodu bólu oka. Oko czerwone łzawiące. Powiedziała że mnie nie przyjmie bez skierowania na co ja odpowiedziałem że cięzko mi się patrzy łzawiącym okiem. Lekarka wcale się tym nie przejęła tylko zaznaczyła że może mnie przyjąć tylko kiedy mam ciało obce w oku. Ja na to że proszę żeby przyjęła mnie z taką właśnie przyczyną "ciało obce w oku". Wtedy pani "lekarz" żeby wypełnić do końca swoje procedury służbowe ...

Zgłosiłem się do niej z prośbą żeby mnie przyjeła z powodu bólu oka. Oko czerwone łzawiące. Powiedziała że mnie nie przyjmie bez skierowania na co ja odpowiedziałem że cięzko mi się patrzy łzawiącym okiem. Lekarka wcale się tym nie przejęła tylko zaznaczyła że może mnie przyjąć tylko kiedy mam ciało obce w oku. Ja na to że proszę żeby przyjęła mnie z taką właśnie przyczyną "ciało obce w oku". Wtedy pani "lekarz" żeby wypełnić do końca swoje procedury służbowe zniecierpliwiona moją osobą poprosiła mnie na badanie oka żeby stwierdzić że nie może mnie przyjąć bo w oku nie mam nic. W kolejce do pani "lekarki" była zaledwie jedna osoba więc tłumów przed gabinetem nie było. Dlaczego tacy ludzie dostają etaty lekarskie skoro nie ma w nich żadnej etyki lekarza nie mówiąc już o empatii. Być może dlatego że prywatnie nikt nie korzystałby z ich usług więc siedzą w państwowych placówkach jako państwowi funkcjonariusze a nie lekarze. Oczywiście moja opinia dotyczy konkretnie tej pani ponieważ w przychodni tej pracują prawdziwi lekarze których miałem przyjemność poznać

Beznadziejna lekarka. Na prywatnej wizycie zachowuje się jakby przyjmowała pacjenta za karę. Jest opryskliwa i ociąga się jak ostatni leń.

Niestety, porażka. Dla tego lekarza czas się zatrzymał "wieki temu". Nieuprzejma... Być może w gabinecie prywatnym Pani zmienia swoje oblicze...Nie polecam.

Pani doktor przyjmuje w vision express w plejadzie. Bardzo polecam :)

Pani doktor przyjmuje w vision express w plejadzie. Bardzo polecam :)

Polecam goraco-profesjonalizm i kultura gwarantowana !

Polecam goraco-profesjonalizm i kultura gwarantowana !