lekarz Magdalena Fuch

Laryngolog

Bardzo dobry lekarz. Rzeczowo i sympatycznie. Nie zapisuje zbędnych leków. Bardzo ciepła osoba. Polecam.

Najlepszy lekarz jakiego spotkałam. Nie daje bezsensownie antybiotyku, kiedy nie ma takiej potrzeby. Dzięki niej moja córeczka przestała chorować. Doskonała kobieta!

Leczę się u Pani doktor kilka lat i jeszcze nigdy nie postawiła zlej diagnozy.Dobiera odpowiednie leki.Bardzo miła i kompetentna osoba.Jestem z niej bardzo zadowolona.Jest to chyba najlepszy lekarz w tej przychodni.

Tej pani nie obchodzi pacjent tylko jej dyplom co tu duzo gadac wystarczyzajżeć do poradni ''Zdrowa Rodzina '' gdzie p"doktor" przyjmuje do innych lekarzy nie mozna się dostać a do tej pani pucha co jakiś czas wychodzi zgabinetu i pyta "ktoś do mnie " i tyle

Tej pani nie obchodzi pacjent tylko jej dyplom