lekarz Magdalena Gnyś-Marcinkowska

Psychiatra

3,9

Lekarz godny polecenia, ciepła i bardzo wyrozumiała Pani doktor . Takich lekarzy prawdziwych i z powołania jest już bardzo mało. Jeśli zachodzi potrzeba pomocy w załatwianiu spraw z dalszym leczeniem , zrobi wszystko co jest w Jej mocy. Gorąco polecam. Ela

W żadnym innym gabinecie lekarskim nie czułam się tak komfortowo i żadnemu innemu lekarzowi nie ufam bardziej! Dr patrzy na pacjenta, jego zdrowie, kompleksowo a nie tylko pod kątem swojej specjalności. Dzięki Niej dowiedziałam się, że cierpię na nadciśnienie i niedoczynność tarczycy. Interesuje Ją wszystko ...

Dr patrzy na pacjenta, jego zdrowie, kompleksowo a nie tylko pod kątem swojej specjalności. Dzięki Niej dowiedziałam się, że cierpię na nadciśnienie i niedoczynność tarczycy. Interesuje Ją wszystko co może mieć wpływ na moje zdrowie i samopoczucie. Mogę o wszystko zapytać i uzyskuję zrozumiałą odpowiedź. Świetny lekarz, życzliwa i bardzo mądra kobieta.

Pani doktor od razu rozpoznala moja chorobe i dostosowala leki. Nie mam zaatrzezen co do przebiegu wizyt. Uprzejma i mila, moim zdaniem godna zaufania. Polecam!

Pani doktor to człowiek o wielkim sercu dla swoich pacjentów. Moja córka była pod jej opieką przez okres edukacji miała straszną depresję sytuacyjną leczenie pomogło córka skończyła szkolę średnią i studia dzięki pani doktor to ona zawsze ją wspierała i do dzisiaj moje dziecko ciepło o niej się wypowiada.

Witam! Panią Gnyś-Marcinkowską oceniam bardzo pozytywnie. Stwierdziła u mnie zaburzenia lękowe ponad 2 lata temu i od czasu leczenia moje życie zmieniło się na plus. Przestałem mieć urojenia lękowe i bać się ludzi. Ostatnio dodała do mojej diagnozy frazę, że mam cechy paranoiczne. Najpierw byłem ...

Witam!

Panią Gnyś-Marcinkowską oceniam bardzo pozytywnie. Stwierdziła u mnie zaburzenia lękowe ponad 2 lata temu i od czasu leczenia moje życie zmieniło się na plus. Przestałem mieć urojenia lękowe i bać się ludzi. Ostatnio dodała do mojej diagnozy frazę, że mam cechy paranoiczne. Najpierw byłem zszokowany jej decyzją, ale sprawdziłem, na czym polega paranoja i rzeczywiście mam jej pewne cechy. Pretensje mogę mieć jedynie do działań ubocznych leków, ale to już nie dotyczy oceny Pani Doktor.

Wciąż poszukujesz "Psychiatra Bydgoszcz"?

Byczyńska Danuta Psychiatra Bydgoszcz - Gabinet
Ks.Skorupki 98c/1

Sue Ryder
Rentgena
Bydgoszcz
Laboratorium Analiz Lekarskich "ALCO"
Wojska Polskiego 46

Szelburg-Zarembiny 9

Remedium Clinic
Gdańska 80A
Bydgoszcz
NZOZ Centrum Kultury, Higieny i Zdrowia Psychicznego Prof. dr Aleksander Araszkiewicz
Ks. Skorupki 2