Magdalena Grajewska

Endokrynolog

świetny lekarz, bardzo życzliwy i pomocny. Zna się na rzeczy. Chodziłam do niej na wizyty pediatryczne z dzieckiem i na internistyczne ze sobą. Jestem pod wielkim wrażeniem.

Uczeszczalam do tej lekarki przez 13 lat i jest mi przykro widziec, co sie z nia stalo jesli chodzi o profesjonalizm i etyke. Na wizyte w listopadzie czekalam 1h 40min - potrzebowalam tylko zaswiadczenie urzedowe o chorobie. Zadzwonilam wczesniej proszac o mozliwosc wejscia miedzy pacjentami lub po nich. i zalatwienia tego. Okazalo sie, ze po wydaniu na p.Grajewska kilku ( kilkunastu ? ) tysiecy zl, wypisanie przez nie zaswiadczenia nadal kosztuje mnie 120zl ( 30zl/minuta ). Niestety, p.Grajewska chcac miec powod do sciagniecia tej oplaty zmusila mnie do konsultacji. Ogladajac wynki spytala: "aldo co?" ( aldosteron, podstawowy hormon kory nadnerczy. Gdy spytalam jakie sa hipotezy na istnienie mojej choroby ( Hashimoto ), powiedziala mi, ze "tak po prostu jest". Gdy podalam opinie prof Wasilewskiej-Dziubinskiej ( nie cytujac nazwiska ), powiedziala " kompletna bzdura". Gdy podalam, ze przeciwciala fT3 i ft4 wrocily do normy, powiedziala, ze "i tak sa nie w normie" i "z tego sie nie wyrasta". Po 5min stwierdzila, ze "jesli chce porozmawiac, moge przyjsc na kolejna wizyte."

Poczekalnia byla pelna kobiet trzymajacych w rekach opasle, wypelnione karty badan. Wszystkie mialy nerwowe tiki, kopaly noga w krzeslo siedzac, krzywily sie badz wahlowaly karta badan. Zywy, tragiczny obraz zle leczonych zaburzen hormonalnych.

Na pocieszenie powiem, ze "aldo co?" opowiadane kazdemu innemu endokrynologowi naprawde go rozbawia i polece prof Wasilewska-Dziubinska.

Wciąż poszukujesz "Endokrynolog Piaseczno"?

Zgoda 5

Centrum Medyczne CMP Piaseczno
Puławska 49
Centrum Medyczne Damiana
ul. Wałbrzyska 46
NZOZ Przychodnia Lekarska Sp. z o.o.
ul. Puławska 34
Centrum Medyczne CMP Piaseczno