mgr Magdalena Gruda-Kiełbik

Psycholog, Psychoterapeuta

Pani Magdalena Gruda-Kiełbik NIE jest psychologiem i nigdy nie studiowała psychologii. Ukończyła ekonomię na Uniwersytecie Łódzkim. "Leczy" ludzi nie mając żadnych kwalifikacji. Nie wiem dlaczego jej nazwisko znalazło się na portalu "znany lekarz" w grupie psychologów. To oszustwo i celowe wprowadzanie ludzi w błąd. Ludmiła Kwiatkowska

Bardzo jestem zadowolona z pracy z Pania Magdą. Skończyłam u niej terapię. leczyłam się na depresję. Bardzo kontaktowa i pełna zrozumienia.

Pani Magda bardzo mi pomogła po stracie chłopaka, bez niej i jej pomocy nie wyobrażam sobie dalej swojego życia. Bardzo jej za to dziękuję i jedno co mogę zrobi to pleci ją wszystkim potrzebującym

Jeśli ktoś potrzebuje iść na terapię to na 100% polecam Panią Magdę. Dla mnie to jest osoba kompetentna, ciepła i pełna wrażliwości. Czuję się przy niej bezpiecznie i zaopiekowany. Zgadzam się z opiniami, że terapia łatwa nie jest, natomiast ja to już doświadczyłem, że przynosi efekty. Po rozstaniu z partnerką nie mogłem się pozbierać. Z pomoca Pani Magdy doszedłem do siebie i zacząłem na nowo żyć. Choć przed terapią uważałem, że mój świat już się skończył. Polecam

Cieszę się, że uczęszczam do Pani Magdy. Jest mi momentami ciężko, bo terapia to praca z emocjami, a ja cale życie uciekałam od emocji, zwlasza lęku, który mi przerażał. Zaczynam akceptować lęk i jest mi coaraz łatwiej funkcjonować. Akceptacja daję niesamowitą ulgę. Wogóle nie rozumiem dlaczego cale życie potrzebowałam walczyć z lękiem. A wystarczyło go po prostu zaakceptawać i on wcale mnie teraz nie przytłacza. Wręcz przeciwnie odczuwam go dużo mniej. Wszystko to osiągnęłam i dalej będę osiągała, bo nie rezygnuję, z Pania Magdą. I chwała jej za to. Za jej cierpliwość, bo czasami teraz z perspektywy widzę, że musiałam być męcząca. Pazurami broniłam się przez akceptacją. Chciałam mieć efekty bez żadnej pracy własnej, natychmiast, bez wysiłku. Po prostu chciała, żeby w jakiś cudowny sposób ona zabrała ode mnie to uczucie. Z perspektywy czasu widze jakie to było dziecinne. Dziękuję Pani Magdo, za to że nie zostawila mnie Pani i akceptowala taką jaką jestem.

Wciąż poszukujesz "Psycholog Aleksandrów Łódzki"?

mgr

90-403 Łódź
Psycholog dziecięcy mgr Igor Wiśniewski
Organizacji WiN, 11/38
Łódź

Nad Życie - Centrum Wsparcia w Chorobie Nowotworowej dla Dorosłych, Młodzieży i Dzieci oraz ich bliskich
Bednorza 6/7
Pszczyna