mgr Magdalena Gruda-Kiełbik

Psycholog, Psychoterapeuta

Z całego serca polecam. Profesjonalizm, empatia i zrozumienie. To był bardzo dobry i owocny czas. Pani Magda To bardzo ciepła osoba

Pani Magdalena Gruda-Kiełbik NIE jest psychologiem i nigdy nie studiowała psychologii. Ukończyła ekonomię na Uniwersytecie Łódzkim. "Leczy" ludzi nie mając żadnych kwalifikacji. Nie wiem dlaczego jej nazwisko znalazło się na portalu "znany lekarz" w grupie psychologów. To oszustwo i celowe wprowadzanie ludzi w błąd. Ludmiła Kwiatkowska

Bardzo jestem zadowolona z pracy z Pania Magdą. Skończyłam u niej terapię. leczyłam się na depresję. Bardzo kontaktowa i pełna zrozumienia.

Pani Magda bardzo mi pomogła po stracie chłopaka, bez niej i jej pomocy nie wyobrażam sobie dalej swojego życia. Bardzo jej za to dziękuję i jedno co mogę zrobi to pleci ją wszystkim potrzebującym

Jeśli ktoś potrzebuje iść na terapię to na 100% polecam Panią Magdę. Dla mnie to jest osoba kompetentna, ciepła i pełna wrażliwości. Czuję się przy niej bezpiecznie i zaopiekowany. Zgadzam się z opiniami, że terapia łatwa nie jest, natomiast ja to już doświadczyłem, że przynosi efekty. Po rozstaniu z partnerką nie mogłem się pozbierać. Z pomoca Pani Magdy doszedłem do siebie i zacząłem na nowo żyć. Choć przed terapią uważałem, że mój świat już się skończył. Polecam

Cieszę się, że uczęszczam do Pani Magdy. Jest mi momentami ciężko, bo terapia to praca z emocjami, a ja cale życie uciekałam od emocji, zwlasza lęku, który mi przerażał. Zaczynam akceptować lęk i jest mi coaraz łatwiej funkcjonować. Akceptacja daję niesamowitą ulgę. Wogóle nie rozumiem dlaczego cale życie potrzebowałam walczyć z lękiem. A wystarczyło go po prostu zaakceptawać i on wcale mnie teraz nie przytłacza. Wręcz przeciwnie odczuwam go dużo mniej. Wszystko to osiągnęłam i dalej będę osiągała, bo nie rezygnuję, z Pania Magdą. I chwała jej za to. Za jej cierpliwość, bo czasami teraz z perspektywy widzę, że musiałam być męcząca. Pazurami broniłam się przez akceptacją. Chciałam mieć efekty bez żadnej pracy własnej, natychmiast, bez wysiłku. Po prostu chciała, żeby w jakiś cudowny sposób ona zabrała ode mnie to uczucie. Z perspektywy czasu widze jakie to było dziecinne. Dziękuję Pani Magdo, za to że nie zostawila mnie Pani i akceptowala taką jaką jestem.

terapia to fajna sprawa. daje kopa do dalszego życia i działania. Pani Magda bardzo ok. Czasami mnie denerwuje, ale wiem że to wtedy kiedy ja mam ciężki moment i najlepiej to bym uciekla z terapii. Ona mnie wspiera i trwam. Polecam

Bardzo jestem zadowolony ze współpracy z Pania doktor. Jestem u niej w terapii od 7 miesięcy. Poszedłem ze zdiagnozowaną depresją. Długo się zastanawiałem czy wogóle skorzystać z terapii. Mój psychiatra sugerował mi podjęcie terapii już na początku leczenia. Jednak mnie się nic nie chciało, w nic nie wierzyłem. Teraz żałuję że tak zwlekałem. Z perspektywy czasu widzę, że o rok czasu wydłużyłem sobie chorobę. Terapia to moim zdaniem podstawa, przy czym pomoc psychiatry też. Według mnie dobrze jest połączyć przynajmniej na początku wizyty u psychiatry z równoległą terapią u psychoterapeuty. Jako psychoterapeutę polecam Panią Magdę. Kompetentna, ciepła i pełna zrozumienia kobieta. Bardzo dobrze tłumaczy, jest w prawdziwym kontakcie. Super, polecam.

Jak dla Pani doktor to pelen profesjonalizm. Leczę się u niej z nerwicy. Łatwo nie jest. Czasami mam ochote to rzuci. Na szczęście dzięki Pani Magdzie, jej wsparciu, tłumaczeniu i zrozumieniu trwam w terapii, a co najważniejsze widzę skutki. Lęki ciągle mam i zdaję już teraz sobie sprawę, że moje lęki nie miną, natomiast ich nasilenie jest dużo mniejsze, można byrzec że znikome i objawy fizyczne, które temu towarzyszą praktycznie nie istnieją. Nauczyłam się też akceptowa moje emocje, m.in. właśnie lęk i to mi głównie pomaga. Teraz rozumiem, że akceptacja, czyli pojęcie które kiedyś dla mnie nie istniało, to podstawa, na której teraz buduję resztę. Polecam i terapię i Panią Magdę. Świetna kobieta

Pani Magda to dobry terapeuta. Pomogła mi wyjść z depresji. Cały czas czułem jej wsparcie i dzięki temu udało mi sie ten trudny proces przetrwać. Polecam wszystkim cierpiącym emocjonalnie. Ja nie rozumiem dlaczego ludzie obawiają się terapii. Ja bez terapii skończyłbym w szpitalu psychiatrycznym.