Magdalena Hirowska-Tracz

Ginekolog, Ginekolog onkolog, Ginekolog położnik

bardzo polecam. Jeśli ktoś się zastanawia, to nie ma nad czym !

bardzo polecam. Jeśli ktoś się zastanawia, to nie ma nad czym !

Pani doktor jest bardzo miła i ciepła, co przekłada się na brak skrępowania u pacjenta przy badaniu. Nie spieszy się, dokładnie odpowiadając na zadawane pytania. Może trochę kryguje się, gdy zleca badania, tutaj trzeba jednoznacznie mówić że chce się konkretne badanie wykonać. Ale być może Pani Doktor nie chce obciążać pacjenta zbędnymi kosztami, choć chyba to nie powinno był motywacją do zaprzestania wykonywania potrzebnych badań.

Doktor prowadzila moja pierwszą ciążę, przeprowadzala wszystkie niezbedne badania, chetnie wszystko tlumaczyla, mowi szybko ale jest bardzo sympatyczna. Ja osobiscie jestem zadowolona.

Pani dr zdiagnozowała u mnie mięśniaka (gdzie u innej dr nie mogłam doprosić się USG a może wtedy m.nie był jeszcze taki duży?)teraz prowadzi moją ciążę :) jest miła,kompetentna, poświęca tyle czasu ile trzeba, odpowiada na wszystkie pytania widać, że pacjentka nie jest jej obojętna. Atmosfera panująca w gabinecie jest miła i nie krępująca..A dr bardzo delikatna podczas badania :) Polecam :)

Nareszcie znalazłam lekarkę, która w pełni spełniła moje oczekiwania. Gorąco polecam.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Wrocław"?

WELLDENT Centrum Stomatologiczne

Kukuczki 5/9 I piętro
50-570 Wrocław
przychodnia
Wrocław
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej J.G. Tarabuła s.c.
Św. Mikołaja 51/52
50-127 Wrocław