bardzo polecam. Jeśli ktoś się zastanawia, to nie ma nad czym !

bardzo polecam. Jeśli ktoś się zastanawia, to nie ma nad czym !

Pani doktor jest bardzo miła i ciepła, co przekłada się na brak skrępowania u pacjenta przy badaniu. Nie spieszy się, dokładnie odpowiadając na zadawane pytania. Może trochę kryguje się, gdy zleca badania, tutaj trzeba jednoznacznie mówić że chce się konkretne badanie wykonać. Ale być może Pani Doktor nie chce obciążać pacjenta zbędnymi kosztami, choć chyba to nie powinno był motywacją do zaprzestania wykonywania potrzebnych badań.

Doktor prowadzila moja pierwszą ciążę, przeprowadzala wszystkie niezbedne badania, chetnie wszystko tlumaczyla, mowi szybko ale jest bardzo sympatyczna. Ja osobiscie jestem zadowolona.

Pani dr zdiagnozowała u mnie mięśniaka (gdzie u innej dr nie mogłam doprosić się USG a może wtedy m.nie był jeszcze taki duży?)teraz prowadzi moją ciążę :) jest miła,kompetentna, poświęca tyle czasu ile trzeba, odpowiada na wszystkie pytania widać, że pacjentka nie jest jej obojętna. Atmosfera panująca w gabinecie jest miła i nie krępująca..A dr bardzo delikatna podczas badania :) Polecam :)

Nareszcie znalazłam lekarkę, która w pełni spełniła moje oczekiwania. Gorąco polecam.

Pani doktor prawidlowo mnie zdjagnozowala i dwukrotnie operowala z wielka derterminacja walczyla o moje zdrowie a byc moze i zycie.Polecam serdecznie jest to niezwykle ciepla i kompetentna osoba.Drogie Panie/dziewczyny nie traccie czasu na konowalow ktorzy patrza tylko zeby wyrwac od was jak najwieksza ilosc pieniedzy!Pani doktor nalezy do grona wybitnych specjalistow ktorych niestety w naszym kraju brakuje.Polecmy wiec te wazna dla kazdej z nas sfere ginekologowi z prawdziwego zdarzenia a takim jest wlasnie Pani Magdalena Hirowska Tracz.

Pani Doktor pomogła mi w problemach, jest miła i chętnie odpowiada na pytania. Mówi nieco za szybko i czasem trudno ją zrozumieć.