lekarz Magdalena Jarząb

Psychiatra

Niesamowita lekarka z rzadkim darem obserwacji. Często widzi problem zanim jeszcze o nim powiesz, a gdy już powiesz - diagnoza jest celna i kompleksowa. Przyjazna atmosfera, dużo uśmiechu (śmiechu) i zrozumienia. Nigdy nie czułem się oceniany, za to zawsze wysłuchany. Nie jest to lekarka-biurokrata albo lekarka "tylko książkowy schemat". Na wizytach, oprócz zapytań o problemy/objawy, mnóstwo jest także pytań o życie codzienne, samoocenę, samopoczucie, relacje z innymi. Do tego leki dobierane są tak, aby nie były za mocne, ale jednocześnie w pełni skuteczne. Lekarka jest na bieżąco z nowościami farmaceutycznymi, więc można liczyć na nowoczesną farmakoterapię z minimalnymi skutkami niepożądanymi, która wprowadzana będzie stopniowo (by zminimalizować nieprzyjemności). Leczę się u dr Jarząb już kilka lat i mam nadzieję, że nigdy nie będę musiał szukać innego specjalisty. Dr Jarząb zarówno jako specjalista, ale też jako człowiek, jest godna zaufania i szczerego polecenia.

Chodząc do Pani Magdy jestem spokojna i wiem, ze robi co może. Ma doświadczenie co widać gołym okiem i poświęca tyle czasu ile trzeba.

Empatyczne i uważne podejście do małego pacjenta...pani doktor przede wszystkim rozmawia z dzieckiem i nawiązuje z nim relacje. Dzięki wiedzy i doświadczeniu jakie posiada moim zdaniem Pani Doktor jest BARDZO dobrze dobrana farmakoterapia...a przy tym Pani Doktor cały czas wspiera rodziców!! Nie potrafię się nachwalic i dziękuję, że trafiliśmy do Pani Doktor!!!

Super podejście do pacjenta. Polecam Wszystkim bardzo serdecznie Panią Doktor. Pani doktor jest ciepłą, życzliwą osobą , a przede wszystkim jest świetnym lekarzem.

Super podejście do pacjenta.

Jestem bardzo zadowolona z wizyty, to juz trzeci raz, wydaje mi sie ze leczenie (tabletki, a potem w planie psychoterapia) jest dobre i chyba dziala.

Nie polecam. Może gdybym dłużej korzystała z terapii to kto wie, ale dotychczasowe doświadczenie zniechęca.

Gorąco polecam. Pani doktor jest bardzo skoncentrowana na pacjencie. Poszedłem i zostałem uleczony. Trochę to zajęło ale inni lekarze prorokowali, że nic z tego nie będzie i, że nie ma dla mnie nadziei. Dziękuję Pani doktor.

W moim przypadku Pani doktor w ogóle się nie sprawdziła, miałam wrażenie że przepisuje mi lekarstwa trochę na oko, kilka raz niestety pomyliła się. Dobrze że udałam się do innego lekarza, bo mogło sie to dla mnie źle skończyć. Odniosłam wrażenie, że nie ma doświadczenia w leczeniu pacjentów, a być może brało się to z braku jej wiedzy. Zraziło mnie takze do niej jej podejscie, była bardzo obcesowa, rutynowo podchodząc do mojej choroby, co chyba u tak młodego lekarza nie jest dobre. Ostatecznie nie polecam, bo ani nie okazał się skuteczna, a tym bardziej u

Pani doktor jest osobą wzbudzającą zaufanie, potrafi słuchać, dzięki czemu można jej opowiedzieć o swoich problemach, co dla mnie ma ogromne znaczenie, gdyż jestem osobą mającą trudności z mówieniem o sobie. W trakcie każdej wizty pani doktor cierpliwie pomaga mi walczyć z chorobą. Uważam, że to na prawdę dobry lekarz i człowiek. Jestem na TAK.

Jestem bardzo zadowolona z dotychczasowego leczenia u pani doktor Jarząb, i tak w ogole, no i dlatego ze ona pierwsza umiala tak naprawde dobrac takie leczenie, na ktorym czuje sie dobrze, i chociaz powiedziala przy tym pare zdań, które były dla mnie nieprzyjemne, to chyba w sumie wyszło mi to na zdrowie. Lecze sie u niej juz dlugo i mam do niej zaufanie.