lek. dent. Magdalena Katra

Pani Magdalena dyżuruje teraz w Pogotowiu Stomatologicznym (nocą od pn-pt i w dni wolne całodobowo) w Bielsku-Bialej i doraźnie (ból, opuchlizna, ukruszenie zęba itp) pomaga na NFZ. Jeśli ząb mocno boli i jest do wyrwania to wyrwie w zniczuleniu, a jeśli do uratowania to założy tymczasową plombę i umawiamy się już potem do naszego dentysty na leczenie potem. Pani dr bardzo uprzejma, polecam. Trzeba dzwonić (501 241 122) i się umówić, że przyjedziemy.

Bardzo dziękuję za WIELKIE SERCE i pomoc. Niesamowita Pani doktor. Doskonała wiedza + empatia = Najlepszy Stomatolog. Polecam🥰

Pani Doktor to najlepszy specjalista w swojej dziedzinie. Poszłam ze względu na polecenie i jest to jedyny gabinet i osoba, która powierzam leczenie swoich jak i mi najbliższych zębów. Pani Doktor zawsze wyjaśnia, próbuje znaleźć najlepsze metody, a przy tym zero bólu i dyskomfortu. Serdecznie polecam!

nie polecam!!!!!!!!!!!!!!tragedia!!!!!!Pani doktor na ostrym dyzurze w katowicach chcialaby tylko spac.wiec milych snow !!!

Spotkałem Panią Lekarz na Izbie Przyjęć Oddziału Chirurgii Szczękowo - Twarzowej w Katowicach. Niemiła, nieprzyjemna, nie informuje o wszystkich konsekwencjach zabiegu a wymaga podpisywania dokumentów, że wszystko wyjaśniła.Podejście nie godne lekarza.Chciała namówić moją żonę do chirurgicznego leczenia złamania żuchwy,a po podjęciu przez zonę decyzji o leczeniu zachowawczym ironizowała i dawała do zrozumienia, że to idiotyczna decyzja. Jak się potem okazało, po wizycie u bardziej doświadczonego chirurga była to najsłuszniejsza droga.Roztaczała wizje jak to operacja jest bezproblemowa dla pacjenta i nic nie mówiła o niedogodnościach z tym związanych.Na szczęście nie wiedział, że na zupełnych laików nie trafiła.Nie wiem na jakim poziomie jest tzw. warsztat stomatologiczno - chirurgiczny i nie podejmuje się oceny tego, ale cała sfera wywiadu i przygotowania do zabiegu oraz relacji z pacjentem i jego bliskimi to porażka. NIE POLECAM, zwłaszcza, iż następne wizyty w ww ośrodku przebiegały w miłej atmosferze u innych lekarzy.

Czytając poprzednie opinie, mam wrażenie, że trafiłam na gorszy dzień pani doktor, trafiłam do niej na dyżur, być może bardziej dba o swoich prywatnych pacjentów, nie mam uwag do jej kompetencji, ale była bardzo nieuprzejma, ja nie dałam jej do tego powodu, już dawno nikt nie potraktował mnie w taki sposób.

SUPER STOMATOLOG.ŻAŁUJĘ IZ ODESZŁA Z GABINETU W KATOWICACH- PIOTROWICACH!!!PO WYLECZONYCH ZĘBACH WRÓCIŁA MI WIARĘ W DENTYSTÓW-POPRZEDNIA ''PANI STOMATOLOG''USUNĘŁA MI ZDROWEGO ZĘBA ZAMIAST CYSTY NA DZIĄŚLE!!!!POZDRAWIAM PANIĄ MAGDĘ!!!!!NIEDŁUGO ZADZWONIĘ BO MA PANI PODEJŚCIE DO CÓRKI A TYLKO DO PANI NIE STRACHU PRZED WIZYTĄ!!!!

Zdecydowanie polecam. pełen profesjonalizm i bez bólu,pani doktor leczy ząbki nie używając wiertła jak dla mnie rewelacja,nie lubię znieczulenia a do tego zabiegu nie jest ono potrzebne!!!i o to chodzi

Zdecydowanie polecam.

Pani doktor jest bardzo kompetentną osobą. Wnikliwie analizuje problem i przedstawia możliwe warianty leczenia w sposób zrozumiały. Jestem bardzo zadowolony z jej usług.

Niestety nie podzielam entuzjazmu pacjentów zadowolonych z leczenia pani stomatolog.