mgr Magdalena Klasik

Psycholog

Bardzo dobry psycholog. Jednak w terapii trzeba znieść wiele niemiłych prawd przede wszystkim o sobie, więc jeśli ktoś nie jest na to gotowy, lepiej nie zaczynać. W moim wypadku długoterminowa terapia (4 lata) dała wymierne efekty. Przepracowałam to, z czym wyszłam z rodziny pochodzenia, wyszłam z toksycznego związku, znalazłam lepszą pracę. Jeszcze raz dziękuję.

Chodziłam przez jakis czas ale to była strata pieniędzy . Dziwię sie ze ta pani jest na liscie śląskich terapeutów ; bardzo schematyczne podejście , powtarzanie frazesów , poza tym ta pani wyobraza sobie pewne rzeczy i wmawia je klientowi; nieuczciwa . Nie polecam !

Bardzo dobry psycholog - doświadczenie, wiedza i wnikliwość to jej duże atuty. Jest sympatyczna, ale jednocześnie konkretna i rzeczowa. Pomogła mi z moim problemem i teraz znów cieszę się życiem.

wreszcie mogę się wyżyć na tej "suchej" kobiecie...brr to było 10 lat temu jak do niej trafiłam z polecenia koleżanki psycholożki,ale ze świecą szukać u pani Klasik tego, co tak moja koleżanka polecała.Od pierwszego wejrzenia kobieta nie widziała mi się, była oschła, a jej interpretacje przyprawiały o mdłości wskutek czego nie byłam w stanie do niej chodzić i przerwałam terapię. Sama bez polecenia znalazłam sobie inną terapeutkę J.Ceglarek i to jest kobieta do rany przyłóż! Klasik może się od niej dopiero uczyć,Klasik jest przereklamowana i nie rozumiem skąd to parcie na nią.to,że pracowała w psychiatryyku w szopienicach i była nawet ordynatorem nie czyni z niej jeszcze specjalisty

Jeden z najlepszych terapeutów na śląsku.

Jeden z najlepszych terapeutów na śląsku.

Pani Klasik jest rodzajem szkodnika psychologicznego.Wygłaszanie teorii,że dziecko nie cierpi z powodu rozpadu rodziny,gdy mieszka w dotychczasowym mieszkaniu i mówi się,że sie je kocha kwalifikuje sie na odebranie tej pani certyfikatu

Bardzo kompetentna i konkretna osoba. Dobra terapeutka, chociaż nie mam wielkiego doświadczenia. Jej uwagi, wskazówki i propozycje w trakcie terapii były bardzo pomocne. Poleciłabym ją każdemu potrzebującemu.

Miałam możliwość spotkać różnych psychologów i psychoterapeutów. Mogę powiedzieć, ze dopiero u Pani Klasik znalazłam podejście do pacjenta, jakiego szukałam. Terapia jest bardzo ciekawa i przynosi mierzalne efekty. Nie jest to mówienie do psychoterapeuty, który patrzy się w ścianę i nie reaguje na to, co słyszy. W trakcie terapii bardzo pozytywnie odbieram reakcje Pani Klasik na to, co mówię. Bardzo cenię sobie atmosferę szacunku i zrozumienia dla pacjenta, która towarzyszy każdej wizycie w gabinecie. Zamierzam dalej kontynuować terapię i sądzę po raz pierwszy w życiu, że może będzie to ostatnia terapia, jaka będzie mi potrzebna. O popularności metod Pani Klasik wśród pacjentów może świadczyć fakt, że bardzo trudno znaleźć wolny termin na ewentualną wizytę.

Zdecydowanie odradzam wszystkim. Kobieta nastawiona wyłącznie na kasę. W pierwszym kontakcie wydaje się przyjemna ale w miarę upływu czasu próbuje różnych sztuczek aby tylko skasować następny pieniążek. Katastrofa.