lekarz Magdalena Krzemińska-Sobolewska

2,7
2,1

Bardzo nie miła, wręcz arogancka. Czułem się jako intruz, a nie pacjent. Może jest ona dobra w swoim fachu, ale podejście do pacjenta ma naganne. Tak to odczułem.

Bardzo dokładna, uważna i delikatna lekarka. Konkretna, niewylewna i profesjonalna. Przyszłam z uszkodzeniem oka i dużym lękiem, a wyszłam uspokojona z konkretnymi wskazaniami co do dalszych kroków.

U pani dr. Sobolewskiej leczę się juž co najmniej kilkanście lat, zawsze była bardzo sympatyczna, postawione diagnozy były właściwe. Potrafiła doradzić jak poruszać się w gąszczu przepisów i poradni. Jestem bardzo zaskoczona tymi negatywnymi opiniami.Można być zdenerwowanym jak z działających kiedyś 3 gabinetów zostaje jeden ze wszystkimi pacjentami, a každy chce być przyjęty natychmiast. Pani dr.Sobolewska jest bardzo dobrym i miłym lekarzem.

Byłam dziś z matką zbadać oczy w kierunku zaćmy. Mama po ciężkim wypadku motoryzacyjnym, a teraz po udarze, starsza pani. Gabinet w Attisie jak z czasów PRL - niedostosowany do przyjmowania osób poruszajacych się o kulach itd. Lekarka z pretensjami, że mama nie porusza się sprawnie, ma problem, żeby usiąć, położyć się na kozetce, za wolno chodzi, krzywo chodzi, za mało pewnie w domu chodzi (sic!). I ciągle rzucała ze złością: nie rozumiem, co pani mówi, niech się pani nie kręci, niech się pani przesunie, co pani tu wyprawia. I do mnie: niech pani tu podejdzie, weźmie te kule, podniesie, przesunie itp. Ja rozumiem, że lekarz nie jest niańką, ale ludzi z niepełnosprawnościami naprawdę nie trzeba traktować jak śmieci, a tak się dziś poczułyśmy obie. Wystarczyłoby powiedzieć, co mamy robić i chwilę poczekać. Najgorsza wizyta u okulisty w całym 70-letnim życiu matki! Uważam, że to skandal.

Niezwykle przemądrzała osoba, nie daje pacjentowi dojść do słowa. W informacji dla lekarza kierującego okulistka nie zapisała tego, co było kluczowe dla rozpoznania jednostki chorobowej (poza tym, że zalecana jest kontrola za jakiś czas). Otrzymałem jedynie słowną informację, której nie byłem w stanie zweryfikować z wydrukiem ze względu na zakroplone oczy i trudności z widzeniem po zabiegu. Nie polecam.

Nie zgadzam się z negatywnymi wpisami. Każda wizyta przebiega sprawnie. Uzyskuję bardzo konkretne porady i wyjaśnienia. Badanie przebiega sprawnie i profesjonalnie. Jest to profesjonalna i bardzo konkretna osoba. Pielęgniarka również profesjonalna i sympatyczna

Pielęgniarka również profesjonalna i sympatyczna

Stanowczo NIE POLECAM Pani Doktor jak i ta pielęgniarka powinny pracować w Maglu nie w Przychodni,Zero uprzejmości i jako kolwiek życzliwości.

Byłam u tej pani na wizycie w przychodni Attis.Pani BARDZO nieprzyjemna a do kompletu ma równie niesympatyczną pielęgniarkę.Wizyta jak za czasów komuny-brakowało tylko pytania-czego!Bardzo serdecznie nie polecam!!!

Co do przebiegu badania nie mogę złego słowa powiedzieć, kompleksowo i komfortowo. Nad public relations faktycznie mocno powinna popracować. Mina w podkówkę i zimny urzędniczy język nie robią dobrego wrażenia.

Bardzo niemiła, sprawia wrażenie jakby pracowała w przychodni za karę, a pacjentów traktuje jak śmieci. Nad kompetencjami pani doktor też można by się długo zastanawiać. Byłam raz na wizycie i to była zarazem moja ostatnia u tego okulisty. Serdecznie nie polecam.