dr n. med. Magdalena Krzyczkowska-Sendrakowska

Endokrynolog, Ginekolog

2,5
2,6
2,9

jestem bardzo zadowolona z pani doktor, z czystym sumieniem mogę ją polecić znajomym,miałam zlecane wszystkie konieczne badania z którymi Pani Doktor szczegółowo się zapoznawała, nigdy nie zauważyłam braku zainteresowania czy lekceważenia pacjenta dlatego nie rozumiem skąd tyle niepochlebnych opinii. Faktycznie Pani doktor nie jest osobą towarzyską w sensie "pogaduchy" przy herbatce ale chyba nie tego oczekujemy od lekarza? Nie spotkałam się natomiast z nieuprzejmym traktowaniem. Jeżeli zaś chodzi o badania ginekologiczne że nie robi tego osobiście to faktycznie chyba nie musi skoro pacjenci trafiają do niej po porady endokrynologiczne, przy kazdej wizycie wykonywane jest usg dopochwowe a jesli ktoś chce sie przebadać ginekologicznie to niech faktycznie odwiedzi ginekologa w swojej przychodni a nie endokrynologa...

Pani doktor nie umiala znalez przyczyny choroby wiec jak jakies jedno badanie wyszło zle zalecila tabletki po miesiacu zrobila badania i jeszcze nie byly w normie wiec dalej tabletki i nastepne badania nie doczekalam sie przez rok a tabletki kazala zazywac co spowodowalo jeszcze wieksze problemy .Nie POLECAm

chodzilam do p.sendrakowskiej przez 3 lata i nigdy mnie nie zbadala osobiscie zawsze odsylala do mojego miejsca zamieszkania .. Nie polecam !

Jestem stałą pacjentką Pani dr Sendrakowskiej. Po roku leczenia postanowiłam poczytać opinie na jej temat i szczerze mówiąc przez chwilę się zaniepokoiłam. Mnóstwo niemiłych niczym nie uzasadnionych komentarzy. Zła opinia wiązała się przede wszystkich z tym, że jest niemiła i arogancka. Z czym też się nie mogę zgodzić, bo dla mnie Pani dr mimo to, że wizyty nie były w prywatnym gabinecie zawsze była miła. Poza tym każdy może mieć zły dzień.. Ona też jest człowiekiem, który ma problemy. Po raz pierwszy zgłosiłam się do Kliniki z poważnymi dolegliwościami. Leżałam ...

Po raz pierwszy zgłosiłam się do Kliniki z poważnymi dolegliwościami. Leżałam kilkanaście dni w szpitalu (wykonywano mi badania - dosłownie wszystkiego). Po kilku miesiącach leczenia była wyraźna poprawa. Pani dr na bieżąco wykonywała badania. Przykro mi stwierdzić ale mam wrażenie, że z upływem czasu traktuje mnie rutynowo. Te same badania, te same leki... Gdy proszę o wykonanie badań ginekologicznych np. usg odsyła mnie do ginekologa. Trudno mi powiedzieć dlaczego nie można ich wykonać w klinice. Przecież kiedyś nie było z tym problemu..

Jeżeli musiałabym ocenić Tą Panią w skali 1-6, wybrałabym 5.

Bardzo zly specjalista o ile w ogole mozna Ja nazwac specjalista nie potrafi zdiagnozowac dobrze lub w ogole choroby nie wykonuje zadnych badan samam tylko siedzi za swoim stolikiem i "mysli" nie wiedzac nawet jakie jednostki sa w wynikach hormonow zapisuje lekarstwa kompletnnie niedostosowane do choroby, co potwierdzila wizyta u innego lekarza, Pani sendrakowska powinn sie zastonowic najpierw sama czy ma ochote leczyc pacjentow a nie pytac ich czy sie chca leczyc dalej.... ogolnie bardziej mi zaszkodzila niz pomogla

Z czystym sumieniem polecam p. Sendrakowską. Jest doskonałą specjalistką. Zawsze uśmiechnięta, miła i uprzejma. Korzystam z porad p. Senrdakowskiej od 2004 roku i nigdy się na niej nie zawiodłam. Pani doktor przy każdej wizycie zleca wykonanie stosownych badań. W kwestiach zdrowotnych jest poprawa. Poleciła ją mojej mamie i ona również ją chwali bo wyleczyła ją z problemów, z którymi inni lekarze nie dali rady. Polecam gorąco wszystkim Paniom które mają "kobiece" problemy a w szczególności pragnącym zajść w ciążę. Jest rewelacyjna! Doktor Sendrakowska przyjmuje w ramch NFZ na Kopernika (długie niestety terminy) oraz prywatnie bez dłuższego oczekiwania.

Super specjalistka i diagnostyk. Niestety traci troszke na powierzchownym kontakcie. Jesli komus zalezy na wyleczeniu a nie na milej gadce to polecam z calego serca.

Beznadziejna pani doktor nieuprzejma , niemiła mozna by powiedziev nawet , że chamska !