lek. dent. Magdalena Kulińska

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Bardzo kompetentna Pani doktor. Zawsze pomoże, gdzie u innych lekarzy jako stały pacjent nie można liczyć na w miarę szybką wizytę. Wizyta przebiega w miłej atmosferze. Polecam

Bardzo kompetentna Pani doktor. Zawsze pomoże,
Polecam

Nie polecam Pani doktor, ponieważ na dwoch wizytach nie zrobila mi to co chcialam tylko jak jej pasowalo. Przez zabiegiem umowilismy sie na inna kwote a potem wziela wiecej

Bardzo dobra Pani stomatolog w okolicy😊 Leczenie na wysokim poziomie a ceny bardzo przystępne gdzie w panującej pandemii coraz więcej gabinetów drastycznie podniosło ceny swoich usług.

Najlepsza stomatolog pod słońcem. Lekarz który przełamał moją traumę z dzieciństwa do wizyt w gabinecie. Leczenie przebiega w pełnym komforcie, bezboleśnie, w miłej atmosferze. Doktor zawsze uśmiechnięta, otwarta i życzliwa. Polecam😊

Bardzo kompetentna Pani Doktor. Nie spotkałam tak życzliwego stomatologa, z tak wspaniałym podejściem do dziecka. Na spokojnie, bez pośpiechu, z uśmiechem na twarzy. Wszystko dokładnie tłumaczy. Dziecko nie jest zestresowane, z radością wchodzi do gabinetu. Zadowolone dziecko, to zadowolony rodzic. Polecamy serdecznie.

badzo dobra znasie na swej pracy mila obsluga punktualna mila w rozmowie i wcale nie droga cena za uslugie jestem uniej 10lat i niechce z mieniac na inno doktor gdyz dobrze usuwa zeby i dobrze leczy kanalowo

Bardoz nie mila pani podajaca bledne informacje co do swojej obecnosc, ciezko ustalic termin. Za sama osobowosc nie powierzyl bym jej swoich zebow

Uprzejma dla dzieci jak narazie zobaczymy co bedzie dalej jesli ktos mial z ta pania przyjemnosc to prosze o opinie

Dziwię się moim przedmówcom. Może ta Pani wzbudza zaufanie ale na tym koniec... zostawiła mi w kanale jakiś pręcik i nic nie powiedziała. Zaczęło mnie boleć i zaczęła wydzielać się ropa. Inny lekarz musiał usunąć ząb. Niech zajmie się robieniem na drutach a nie udaje lekarza.

najlepsza Pani stomatolog z jaką mniałam do czynienia. Bardzo konkretna i miła. Widać że zna się na swojej pracy. Zabiegi wykonuje szybko i dokładnie. Polecam każdemu komu zależy na fachowym i skutecznym leczeniu.