lek. dent. Magdalena Leki-Pnioklek. dent. Magdalena Leki-Pniok - zdjęcie profilowe

lek. dent. Magdalena Leki-Pniok

dent. Magdalena Patrycja Pniok (Leki) - absolwentka Śląskiej Akademii Medycznej. Specjalizantka w dziedzinie ortodoncji.

Członek IAO - International ...

Członek IAO - International Association for Orthodontic, PTO - Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego, PTS - Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego. Swoją wiedzę pogłębiała na stażach w klinikach ortodontycznych w Niemczech i Holandii ucząc się tam innowacyjnych metod leczenia. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje na licznych szkoleniach, korzystając z wiedzy największych autorytetów na świecie.

Specjalizuje się w leczeniu dzieci i dorosłych, stosując najnowsze metody leczenia, minimalizujące konieczność usuwania zębów przed założeniem aparatu. Posiada duże doświadczenie w pracy z aparatami samoligaturującymi.

Gabinet DentalCare posiada autoryzację firmy Scheu-Dental do pracy aparatami Clear Aligner i firmy 3M do pracy w systemie Lingwalnym niewidocznymi aparatami Incognito. Autoryzacja gwarantuje, że lekarz przeszedł wszelkie konieczne szkolenia i zapewnia wysoką jakość leczenia.

Przychodźcie na wizyty konsultacyjne, a nie będziecie bali się dentysty. Taki tekst usłyszałam w DentalCare kilka lat temu i odtąd skończyły się moje problemy ze strachem. Nie miałam ani jednego poważnego problemu z zębami. Potencjalne problemy zostały wyleczone jeszcze na etapie małej dziurki, więc nie potrzebowałam nawet znieczulenia. Ludzie chodźcie na konsultacje!

Super lekarz. Godny polecania. Potrafi zająć się pacjentką i wszystko jej wytłumaczyć no i wyleczyć ;) polecam:-)

Wszystko OK. Dobra obsługa. Przyjemnie, miło, dokładnie i szybko. Pani Doktor ma dużą wiedzę i doświadczenie. Polecam.

Cierpliwa, miła i bardzo sympatyczna, zdecydowanie polecam - naprawdę super lekarz!!!! Mam pełne zaufanie do kompetencji!!!

Zakładałam aparat u pani dr Pniok, wizyta trochę trwa, ale doktorka zagaduje i jest całkiem przyjemnie.