lek. dent. Magdalena Leki-Pnioklek. dent. Magdalena Leki-Pniok - zdjęcie profilowe

lek. dent. Magdalena Leki-Pniok

dent. Magdalena Patrycja Pniok (Leki) - absolwentka Śląskiej Akademii Medycznej. Specjalizantka w dziedzinie ortodoncji.

Członek IAO - International ...

Członek IAO - International Association for Orthodontic, PTO - Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego, PTS - Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego. Swoją wiedzę pogłębiała na stażach w klinikach ortodontycznych w Niemczech i Holandii ucząc się tam innowacyjnych metod leczenia. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje na licznych szkoleniach, korzystając z wiedzy największych autorytetów na świecie.

Specjalizuje się w leczeniu dzieci i dorosłych, stosując najnowsze metody leczenia, minimalizujące konieczność usuwania zębów przed założeniem aparatu. Posiada duże doświadczenie w pracy z aparatami samoligaturującymi.

Gabinet DentalCare posiada autoryzację firmy Scheu-Dental do pracy aparatami Clear Aligner i firmy 3M do pracy w systemie Lingwalnym niewidocznymi aparatami Incognito. Autoryzacja gwarantuje, że lekarz przeszedł wszelkie konieczne szkolenia i zapewnia wysoką jakość leczenia.

Jak ktoś obawia się takich wizyt to polecam udać się do Dentalcare. Strach od razu minie, bo wszystkie zabiegi są wykonywane w taki sposób, że ból po prostu nie występuje.

Zabiegana, bardzo dobry stomatolog. Wysoka kultura osobista i jej umiejętności są na prawdę na wysokim poziomie. Mogę polecić Panią Magdalenę. Tu ją znalazłem, cieszę się że mam swojego stomatologa ( jestem już po dwóch wizytach ) . Polecam

Jeszcze nigdy nie miałam do czynienia z tak doświadczonym ortodontą. Kilka wizyt w zupełności wystarczyło, by moje uzębienie uległo znacznej poprawie. Wreszcie się przekonałam, że po pierwsze nie ma się czego bać, a po drugie nie ma co zwlekać. Lepiej iść od razu i pozbyć się problemu. Jeszcze raz dziękuję!

Nigdy nie przepadałam za wizytami w tego typu gabinetach ze względu na wrodzony strach do nich, ale odkąd pojawiam się u Dr Pniok to wszystko jest w jak najlepszym porządku. 0 bólu i jakiegokolwiek stresu. Bardzo miła atmosfera i pełen profesjonalizm, polecam!

Przychodźcie na wizyty konsultacyjne, a nie będziecie bali się dentysty. Taki tekst usłyszałam w DentalCare kilka lat temu i odtąd skończyły się moje problemy ze strachem. Nie miałam ani jednego poważnego problemu z zębami. Potencjalne problemy zostały wyleczone jeszcze na etapie małej dziurki, więc nie potrzebowałam nawet znieczulenia. Ludzie chodźcie na konsultacje!