lek. dent. Magdalena Leki-Pnioklek. dent. Magdalena Leki-Pniok - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4

lek. dent. Magdalena Leki-Pniok

Stomatolog, Medycyna estetyczna

dent. Magdalena Patrycja Pniok (Leki) - absolwentka Śląskiej Akademii Medycznej. Specjalizantka w dziedzinie ortodoncji.

Członek IAO - International ...

Członek IAO - International Association for Orthodontic, PTO - Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego, PTS - Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego. Swoją wiedzę pogłębiała na stażach w klinikach ortodontycznych w Niemczech i Holandii ucząc się tam innowacyjnych metod leczenia. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje na licznych szkoleniach, korzystając z wiedzy największych autorytetów na świecie.

Specjalizuje się w leczeniu dzieci i dorosłych, stosując najnowsze metody leczenia, minimalizujące konieczność usuwania zębów przed założeniem aparatu. Posiada duże doświadczenie w pracy z aparatami samoligaturującymi.

Doskonała specjalistka z bardzo dużym doświadczeniem. Polecona nakładka Invisalign sprawuje się świetnie - polecam :)

Najlepsze leczenie zębów w okolicy. Wszystko bez bólu, stresu i w przyjaznej atmosferze :) Polecam każdemu!

Najlepsza osoba jeśli chodzi o pomoc w leczeniu zębów. A aparat Invisalign to idealne rozwiązanie na proste i ładne zęby.

Najlepsza dentystka u jakiej byłam. Zabiegi są bezbolesne i sprawnie przeprowadzane, a dzięki Invisalign moje zęby są proste i ładne.

Cieszę się, że trafiłem na Panią Magdalenę Pniok. Jej podejście do leczenia zębów zawsze jest na najwyższym poziomie, przez co zabiegi są skuteczne i szybko przynoszą rezultaty.

Najlepszy stomatolog u jakiego byłam. Dzięki jej wiedzy i doświadczeniu zęby wyglądają jak nowe. Polecam wybrać się do niej każdemu kto chce o siebie zadbać.

Nareszcie mogę cieszyć się prostym zębami, a wszystko to zasługa nakładki Invisalign, którą poleciła mi Pani Magdalena.

Świetna specjalistka jeśli chodzi o leczenie zębów oraz dbanie o ich wygląd, bo dzięki aparatowi Invisalign wreszcie mogę cieszyć się prostym uzębieniem.

Stomatolog którego warto polecać! Wizyty odbywają się w bardzo miłej atmosferze, a zabiegi trwają krótko, przy czym wcale nie bolą.

Wszystko jak najbardziej w porządku :) Wizyta odbyła się w fajnej atmosferze, zabieg był sprawny. Do tego zdecydowałem się też na aparat Invisalign i już nie mogę doczekać się efektów.