dr Magdalena Lewicka

świetna chirurg stomatolog. Godna polecenia. Pełen profesjonalizm pod każdym względem. Dr radzi sobie jako nieliczna z najtrudniejszymi zębami do ekstrakcji

Wyrywałam u Pani Doktor wszystkie cztery ósemki i polecam! Zabieg przebiega sprawnie, zęby zostały całkowicie usunięte, bez żadnych pozostałości, szwy porządnie założone. Po zabiegu dostałam dokładne instrukcje i porady, jak postępować dalej, a sama Pani Doktor jest osobą sympatyczną, która rozumie przez co przechodzą jej pacjenci, a zabieg przebiega w normalnej, komfortowej atmosferze. Nie miałam po żadnej z czterech ekstrakcji żadnych komplikacji, jedynie skutki zwykłego wyrwania, ale beż żadnych "atrakcji". Polecam, dzięki uprzejmej atmosferze, sprawnym umiejętnościom i sympatii do Pani Doktor nie miałam oporów przed przyjściem na wyrywanie :)

Pani Doktor jest Super!!! Wyrwała mi 4 ósemki, jednak każda z wizyt u Pani Doktor była przyjemnością. Pani Doktor jest troskliwa, klika razy mówiła mi żebym zjadła porządne śniadanie przed wizytą, że pomimo tego że będzie mnie bolało, to muszę jeść, aby rana się goiła. Nigdy wcześniej żaden lekarz nie wykazał się taka troską i opiekuńczością. Pani Doktor jest jest tak czuła i wrażliwa dla pacjentów!

Pani doktor WSPANIAŁA. Wyrwałam u Pani dr 4 ósemki.. z czego dolne były leżące i cięzkie do wyrwania. Pani doktor poradziła sobie z nimi świetnie. Nie miałam żadnych problemów z zapaleniami. Polecam!!!

Pani Doktor jest najlepszym specjalistą jakiego znam. Miałam wyrywane dwie ósemki przez Panią Doktor, w tym jedna była bardzo ciężkim przypadkiem (z natury), ale Pani Doktor zrobiła wszystko co w swojej mocy, aby wyrwanie zęba było dogodne i właściwe. Nie miałam żadnych negatywnych skutków, leczenie przebiegło prawidłowo. Na wizycie Pani Doktor wszystko tłumaczy, każdą czynność, którą wykonuje, pacjent czuje się przez to bezpiecznie (ja się tak czułam). Pani Doktor jest BARDZO PROFESJONALNA i kompetentna w wykonywaniu zabiegów i leczeniu. Co więcej, Pani Doktor zaleca wizyty kontrolne, na których bardzo szczegółowo sprawdza leczone miejsca. Przy tym jest bardzo sympatyczna. Polecam Panią Doktor.

Serdecznie polecam panią doktor. Jest świetnym specjalistą. Mimo kilkakrotnych wizyt każdorazowo było rzeczowo i miło. Podstawa to że było bezboleśnie. Jeszcze raz polecam!!!!!!!!

Nie polecam. Miałem u tej Pani wyrywaną 8ke, mój przypadek może i nie był najłatwiejszy i rozumiem, że zdarza się czasem, że ząb się ukruszy ale nie rozumiem dlaczego szfy które Pani dr założyła porwały się i wyplułem je po kilku dniach, zrobił mi się też w zębodole stan zapalny jak się później okazało przez to że ząb nie został do końca wyrwany i wyplułem jego dwie części po ok 3 tygodniach. Teraz już rozumiem czemu do doktor Lewickiej w przeciwieństwie do innych stomatologów w tej placówce nie ma kolejek.

Fachowe i miłe podejście. Tak stomatolodzy powinni podchodzić do pracy i tak leczyć pacjentów. Zadowolenie w 100%. Serdecznie polecam.

Bardzo sympatyczna Pani stomatolog...Mimo ekstrakcji zębów wizyty przebiegały w miłej atmosferze a doktor zdecydowanie wykazała się się swoimi kompetencjami. Polecam.

Serdecznie polecam. Podejście profesionalne mimo mojego stanu uzębienia.

Serdecznie polecam. Podejście profesionalne mimo mojego stanu uzębienia.