lekarz Magdalena Lisak

Ginekolog onkolog, Ginekolog położnik, Ginekolog

Dodaj opinię Umów wizytę

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.

Obecnie realizuję specjalizację z Ginekologii i Położnictwa, w Klinice Ginekologii i Onkologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, gdzie dodatkowo prowadzę zajęcia dydaktyczne ze studentami Wydziału Lekarskiego CM UJ.

Moje zainteresowania oraz praca zawodowa związane są głównie z kompleksową profilaktyką schorzeń ginekologicznych, nowoczesnym leczeniem zachowawczym i operacyjnym chorób kobiecych oraz opieką nad kobietą ciężarną wraz z diagnostyką ultrasonograficzną. Pracując na Oddziale Ginekologii Onkologicznej zajmuje się również problemami świadomego planowania rodziny z wykorzystaniem współcześnie dostępnych metod antykoncepcyjnych.
Biorę udział w licznych konferencjach i kursach, dzięki czemu stale podnoszę swoje kwalifikacje.

Miła i sympatyczna Pani doktor, zawsze uśmiechnięta. W trakcie badania jest bardzo delikatna i dokładna. Podczas wizyt czuję się komfortowo i bezpiecznie :)

Jestem stałą pacjentką Pani doktor, i na pewno nie zamienię jej na nikogo innego. Zawsze jestem usatysfakcjonowana wizytą, Pani doktor odpowiada na wszystkie moje pytania, tłumaczy po kolei co robi podczas badania, do tego wizyty przebiegają w miłej, nie krępującej atmosferze :) Pozdrawiam

Polecam Panią doktor każdej kobiecie. Jest bardzo kompetentnym lekarzem a do tego z powołania. Po wizycie u Pani doktor zawsze jestem dobrze poinformowana o swoim stanie zdrowia. Uprzejmość i kultura osobista to kolejne dobre cechy, na które zwróciłam uwagę podczas wizyty.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog onkolog Kraków"?

lek. med.
Andrzej Bałasz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ARKA
Królowej Jadwigi 15
Szpital Specjalistyczny im. Ludwika Rydygiera
Os. Złotej Jesieni 1
Kraków
Medyczne Centrum Diagnostyczno-Terapeutyczne „RUCZAJ”
ul. Kobierzyńska 98

Jaworowski Ginekologia i Położnictwo