Podejście psychologa do dziecka bardzo dobre, natomiast samo uzyskanie opinii/diagnozy na bardzo niskim poziomie, wręcz niemożliwe. Po ponad roku, lekarz zwodzi nas i odsyła z kwitkiem. Nie wiem, czy po tak długim czasie, wydana opinia jest wiarygodna - dziecko zdążyło podrosnąć, może wykazywać inne zachowania. Musieliśmy się udać do innego specjalisty, wydając ponownie pieniądze na kilkanaście spotkań. Nie polecam.

Nie polecam.

Pani Magda bardzo mi pomogła, polecam ją wszystkim. Nie patrzy na zegarek, uważnie słucha, potrafi objąć problem w całości i rzucić nowe, prawdziwie pomocne spojrzenie na problem. Kłopoty dotyczyły całej naszej rodziny - sprawdziła się zarówno w opiece nad dziećmi jak i skutecznie wsparła nas dorosłych.

Bardzo polecam Panią Magdalenę, wnikliwa, dokładna, poświęca dużo czasu - widać, że naprawdę chce pomóc. Ogrom wiedzy i życzliwe, ale też "życiowe" podejście to jej wielkie plusy! Przy okazji - gabinety bardzo sympatyczne.